fermuar çeker paketleme

fermuar çeker paketleme
Etiketler Evde fermuar çeker paketleme işi,nedir,nasil yapilir,ne kazandirir
iş fikirleri fermuar çeker paketleme
Kategori evden-para-kazan
Bu iş İlani 1266 Kez Başvuru Almıştır
Yazar evde iş paketleme

fermuar çeker paketleme Hakkında Detaylar

Evde fermuar çeker paketleme işi,Evde çalışmak isteyen fermuar çeker paketleme işi yapmak isteyen ev hanımları Yine bir paketleme işini sizlerle paylaşmakdan gurur duyuyoruz,ev hanımları için evde ek iş imkanı her geçen gün artıyor ve ek iş ilanları 2022 yilinda da sizlere bilgi vermeye devam edecek

 

Evde fermuar çeker paketleme işi

Sevgili ev hanimlari,emeklı beyler,oğrenciler Fermuarın paketlemesimi olurmuş diye sesler duyuyır gıbıyım,işde sizlere Yine bir paketleme işi ile karşinizdayız. Hergün yeni bir paketleme işi her an yeni bir eve ek iş imkani butçenıze nasil katkı sağlayacağiniza daire yazilarla sizlere bilgiler vermeye çalişiyoruz. Diğer yayinlamiş olduğümiz ek iş ilanlarini merak ediyorsaniz  ana sayfamıza girmeniz yeterlidir. Fermuar çekerin sağ ve sol kısımları boştur ve raylı sistem gibidir. Bugün sizlere Evde fermuar çeker paketleme işinden bahsedeceğiz.

Fermuar’ın Tarihçesi

Chicago’dan Whitcomb Judson  Amerikalı makinesi satıcısı, makine mühendisi ve mucit. 16 yıllık kariyerinde 30’a yakın icadın patentini almıştır. Bunların arasında en bilineni demiryolları ile ilgili bir çalışmasından yola çıkarak bulduğu fermuardır.
1893 yılında ilkel fermuar diyebileceğimiz bir tasarımın patentini satın aldı. Ancak bu patentte fermuar kelimesi geçmiyordu.
Patentini aldığı tasarımın ismi “Clasp-Locker”, dilimize uyarlanmış hali “kancalı toka” karmaşık bir ayakkabı tokasıydı.
Uzun ayakkabı bağının yerine kullanılmak üzere icat etmişti.

Fermuar Nedir

Günlük yaşantımızda kıyafetten ev tekstiline, dekorasyondan moda sektörüne kadar yaygın olarak bütün sektörlerde kullanılan “Fermuar nedir?”

Fermuar; elbise, çanta, çizme ve benzeri eşyanın yaka, cep gibi açılıp kapanması gereken yerlerine dikilerek yerleştirilen, üzerindeki sürgü çekilince karşılıklı dişlerinin birbirine geçmesi ve kenetlenmesi suretiyle dikildiği kumaş veya derinin iki parçasını birleştiren şerit biçiminde araç.Fermuarın tanımını kısaca bu şekilde özetleyebiliriz..

Fermuar çeker paketleme işi nasıl yapılır

Özellikle tekstil işlerinin daha çok olduğu şehirlerde bu işi yaparak ailesine  sağlayan kişiler mevcuttur. Yapacağımız iş ise çuvallarla gelen fermuarları renklerine göre ayırmak ve 20 adet veya 50 adet olarak paketlemektir. Bu sayı genelde fermuarın rengine göre değişiklik gösterir, örneğin siyah ve beyaz fermuarlar genelde 50 adet şeklinde paketlenir. Kolay bir iştir ve evde görev bölümü yapılarak herkesin yapabileceği bir iştir bir kaç kişi renklerine ayırır birkaç kişide paketlerse kolayca bitirebilecek bir iştir..

Evde Fermuar Paketleme işine Nasıl Başvuru Yapılır

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ziyaretçiler başvurunun nasıl yapıldığını biliyorlar ama yeni ziyaretçilerimiz için sayfanın alt kısmında bulunan iş başvuru formuna ad, mail adresi, yaşadığınız şehir ve bölgeyi ekleyerek göndermeniz yeterlidir. Başvuru tüm şehirlerden alınıyor.. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.Başvurunuz incelendikten sonra ek iş veren firmalar en kısa sürede işin durumuna göre sizinle iletişime geçeceklerdir.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

 

 

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İşler

 • Makale Yazarak Para Kazanmak Makale Yazarak Para Kazanmak Evde Makale Yazarak Para Kazanmak nedir kalemi kuvvetli olanlar klavyesi sağlam olanlar için yeni iş firsati Makale yazarak para kazanmak basit ancak etkili ve uzun yıllar daha önemini koruyacak bir internetten para kazanma yoludur
 • ikinci el eşya satarak para kazanma ikinci el eşya satarak para kazanma ikinci el eşya satarak para kazanma,İkinci el ev eşyalarınızı en yüksek fiyata satarak para kazanabılırsınız,kullanmadığım eşyaları satmak istiyorum ne satıp para kazanabilirim para edecek şeyler eşya satma siteleri
 • Deniz Topu Paketleme Deniz Topu Paketleme oturduğünuz yerden deniz topu paketleme ile evde hem yazdan esintiler hemde cebınızde para esecek Evde Deniz Topu Paketleme İşi yaparak adeta dalgalar eşliğinde bol para kazanabilirsiniz
 • Evde Ek iş yapmak Evde Ek iş yapmak Evde Ek iş yapmak eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde Ek iş yapmak her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Zimba Makinesi Paketleme Zimba Makinesi Paketleme Evde Zımba Makinesi Paketleme İşi en çok çocuklarin odevlerini yaparken ev hanimlarina lazim oluor dosyalari zimabalamak için daha sonra ofis işyerlerinde kullanilan zimba ve makınasi paketle işi artik evden paketleme ile iş imkani sektorune adim atti
 • su tabancası paketleme su tabancası paketleme Evde su tabancası paketleme işi yaparak aylık evinize katkida bulunmak istemezmisiniz Evde su tabancası paketleme işi diyince bir birine sü fişkirtan ufak çocuklar gelır aklıma yaz ayinin gelmesi ile birlikte çocuklarin sokaklarda Su Tabancası ile oynama vaktide geldi,
 • Evden Eve Nakliyat Paketleme nasıl yapılır Evden Eve Nakliyat Paketleme nasıl yapılır Evden Eve Nakliyat Paketleme nasıl yapılır | Antalya Evden Eve Nakliyat eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evden Eve Nakliyat Paketleme nasıl yapılır | Antalya Evden Eve Nakliyat her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Şemsiye Paketleme İşi Şemsiye Paketleme İşi Evde Şemsiye Paketleme İşi hanimlar baylar beyler kiş kapıya dayandi yağmürlar başlamdan Şemsiye Paketleme İşinden para kazanmamiz lazim başvuru nasil yapilir iletişim nerden nasil yapacağiz ayda ne kadar kazaniriz bunlari merak edenler için güzel bir yaz hazirladık
 • Evde Salça Yaparak Para Kazanmak Ek İş Fikirleri Evde Salça Yaparak Para Kazanmak Ek İş Fikirleri Evde Salça Yaparak Para Kazanmak Ek İş Fikirleri eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde Salça Yaparak Para Kazanmak Ek İş Fikirleri her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Kol Düğmeleri Paketleyerek Kazanmak Kol Düğmeleri Paketleyerek Kazanmak  Kol Düğmeleri Paketleyerek Evden Para Kazanmak, eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Kol Düğmeleri Paketleyerek 3500 TL Kazanmak, İş Başvurusu Kanalı her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.