Bayanlara İş Evde Yapılabilecek İşler

Bayanlara İş Evde Yapılabilecek İşler
Etiketler Bayanlara İş Evde Yapılabilecek İşler iş imkanları
iş fikirleri Bayanlara İş Evde Yapılabilecek İşler
Kategori is-imkani
Bu iş İlani 24973 Kez Başvuru Almıştır
Yazar evde iş paketleme

Bayanlara İş Evde Yapılabilecek İşler Hakkında Detaylar

Bayanlara İş Evde Yapılabilecek İşler eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Bayanlara İş Evde Yapılabilecek İşler Wellness Network Marketing Jeunesse Global Türkiye Sunum Kazan her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.

 

Bayanlara İş Evde Yapılabilecek İşler  Kazan evde para kazanmak isteyenlerin buluştuğu ortak nokta eveisveren.com adresine sizler de hoşgeldiniz.Bayanlara İş Evde Yapılabilecek İşler  en yeni iş imkanlarını sizlerle buluşturuyor,hiç bir ücret talep etmeden girişimcilik fikirleri elinizdeki beceriyi evinizin bütçesine katkıda bulunmanız için yapılması gerekenleri sizlere açıklıyoruz.Bayanlara İş Evde Yapılabilecek İşler 

EVDE ÇORAP İŞİ

Evde çorap işi çok bilindik işler arasında yer almasa da yine de çok kazandıran işler arasında yer almaktadır. Bu sebepten dolayı sizlere bu işimiz hakkında bilgi vereceğiz. Kendi el işinize ve becerinize göre isterseniz çorap paketleyebilir isterseniz de çoraplara örgü örebilirsiniz. Evde çorap işi yapmak isteyenlerin ilk olarak dikkat etmesi gereken en önemli husus ise çorapların kusursuz ve dikkat çekici bir halde hazırlanmasıdır. Satışına yardım edecek olan görsellik son derece önemli ve ilk planda olacaktır.

EVDE LAVANTA KESELEME İŞİ

Evde lavanta keseleme işine baktığımız zaman ise son derece basit bir iş diyebiliriz. Evde lavanta keselemesi yapmak isteyenler öncelikli olarak bu tarz işi veren firmaları bulmalıdırlar. Bu firmalar genellikle nikah, düğün veya kıza hazırlık olarak bu işleri vermektedirler. E durum böyle olunca da her mevsim iş oluyor diyebiliriz. Yaz kış bu işi bulabilecek olan kişiler bu işten de güzel paralar kazanabilirler. Ortalama kese başına 10 – 20 kuruş veren firmalar bu keseleri yüksek fiyatlardan satarak güzel kar ediyorlar.

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ

Evde kına paketleme işi en çok tercih edilen işler arasında yer almaktadır. Genellikle aktarların vermekte olduğu bir iş olup tane başına 10 kuruş gibi az bir miktar ödenmektedir ancak; eğer çok fazla iş yaparsanız kazandığınız para daha fazla olacaktır. Yapımı pis olan ve etrafı kirletebilen kına paketleme işi birçok kişiye yaz döneminde özellikle para kazandırmaktadır. 1 kilo başına kişilere 5 TL gibi bir para kazandıran kına paketleme işinde günlük 10 kilo kına paketlendiğini düşünürsek günlük 50 TL para kazanmak hayal olmayacaktır.

EVDE IHLAMUR PAKETLEME İŞİ

Kış aylarının vazgeçilmez işleri arasında yer alan evde ıhlamur paketleme işi özellikle yaz aylarında sıkça yapılmaktadır. Birçok kişinin ısrarlı bir şekilde bu işi seçmesinin nedeni ise yine güzel paralar kazandırıyor olması diyebiliriz. Tane başına 50 kuruşa kadar para ödeyen firmalar ne kadar çok paketlenirse o kadar mutlu oluyor diyebiliriz. Çünkü Türk kültüründe ıhlamurun geniş bir yere sahip olduğunu ve fayda ettiğini söyleyebiliriz. Bu sebepten dolayı birçok ev hanımı bu işi seçmekte ve bu işle çok güzel paralar kazanmaktadır.

Buraya kadar vermiş olduğumuz işlerimizin hepsi bir şeyler paketleme ve bir şeyler hazırlama üzerine idi. Burada size verilen malzemeler ile iş yapar ve yine aynı şekilde evinizden çıkmadan işlerinizi teslim edebilirsiniz. Genellikle paralar hemen kapıdan verilmektedir ancak; bazen firmalar ödemelerini haftalık veya aylık olarak verebiliyorlar. Bu sebepten dolayı bunu en baştan konuşmanızda fayda var diyebiliriz.

Eğer işiniz zor bir iş olursa da buna göre hazırlık yapmanızda ve ona göre daha fazla para istemenizde fayda olacaktır. Bunu söylememizin nedeni ise daha önce birçok bu konu ile ilgili örneklerin olmuş olması ve sonrasında para konusunda tartışmaların çıkmasıdır. Hele ki el emeği harcanacak olan işlerde bu paranın konuşulmasında ekstra fayda var diyebiliriz.

EVDE YEMEK İŞİ

Evde yemek işi yapmak isteyenlerin genellikle bayanlar olduğunu belirtelim. Özellikle de ev hanımları günün büyük kısmını evlerinde geçirirken, evlerinden para kazanabilirler. Sadece kendi evlerine yaptıkları yemeklerin biraz fazlasını kendi işleri içinde diğer firmalara yapacaklar. Bu sayede evlerine maddi olarak katkıda bulunabilirler. Özellikle de yemek işi yapanların güzel paralar kazandığını belirtelim. Bugün ortalama 20 kişilik bir yere yemek yapan bir ev hanımının aylık ortalama 1.000 – 1.250 TL arasında para aldığını söyleyebiliriz.

Malzemeler ve masraflar içinde ayrıca para ödeyen firmalar sizin fazla masraf yapmanızı istemiyor. Siz masrafları ve malzeme parasını oradan alıp üzerine birde fazladan maaş alıyorsunuz. Böylece sizden yemek isteyen yerler sadece sizin el emeğinizi istiyorlar diyebiliriz. Ev yemeğinin kültürümüzde fazla yaygın olması birçok kişiyi etkilemektedir. Özellikle de büyük işletmeler ev yemeği yapan kişileri tercih etmekte ve bu işlerden de güzel paralar kazandırmaktadır. Evde yemek işi yapmanın farklı yolları da bulunmaktadır. Özellikle para kazanmak isteyenler sadece yemek değil aynı zaman da pasta börek yapımında bulunarak da para kazanabilirler. Bazı ev hanımları yemek yapmak yerine sadece sabah kahvaltısı hazırlayarak para kazanabiliyorlar.

Özellikle sabah kahvaltıları için hazırladıkları poğaça veya simit gibi ev yapımı ürünler ile paralar kazanabilirken bir diğer yandan da eğer isterlerse hem sabaha hem de öğlene bu tarz işleri yapabiliyorlar. Böylece iki kat daha fazla para kazanabiliyorlar. Hem sabahları kahvaltı vermek hem de öğlen bu kişilere yemek hazırlamak elbette iki kat daha fazla para kazandırmaktadır. Sabah kahvaltısı içinde 200 – 300 TL aldıklarını düşünecek olursak bir ev hanımı ortalama evden çalışarak 1,500 TL maaş alabilir.

EVDE BONCUK İŞİ

Yine çok fazlaca tercih edilmekte olan işler arasında yer alan evde boncuk işi, sizlere verilecek olan boncukların hazırlanması ile hayat bulmaktadır. Özellikle birçok kişinin evinde yapmayı tercih ettiği evde boncuk işi ne kadar kazandırır diye baktığımız zaman çok uçuk rakamlar görebiliyoruz. Biraz kişinin kendi el becerisine ve kendi isteğine bağlı olarak değişen evde boncuk işleri çok güzel paralar kazandırabiliyor. Kimisi hazırladığı boncuk başına 1 TL alırken kimisi ise güzel hazırladığı bir boncuk başına 3 TL talep edebiliyor. Bu zamanda kazanç elbette daha fazla oluyor. Boncuk işinde sıradanlığın dışına çıkan herkes çok ciddi ve güzel paralar kazanabilir diyebiliriz.

EVDE TESPİH İŞİ

Evde tespih işi yapmak isteyenlerin genellikle erkekler olduğunu belirtelim. Evlerinde boş vakitlerinde tespih dizerek para kazanabilir ve birçok masraflarını ödeyebilirler. Özellikle de tespih kültürünü bilen erkekler firmadan aldıkları malzemeler ile tespihleri hazırlar ve sonrasında teslim ederler. Böylece büyük bir kolaylığa imza atacak olan kişiler güzelde paralar kazanabilirler. Elbette çok yüksek meblağlar ödenmez fakat yine de kazanılacak para topluca geldiği zaman yüksek bir rakama ulaşacaktır. Evde tespih işi en çok erkekler tarafından tercih edilirken bayanlarında bu işe hevesli olduğunu ve bazılarının bu işe katıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu sebepten dolayı sadece erkekleri değil bayanları da bu işe teşvik edebiliriz. Bir tespih işi yapan kişinin aylık ortalama 500 TL kazandığını rahatlıkla belirtebiliriz.

EVDE ETİKET İŞİ

Evde etiket işi çok bilindik bir iş olmamakla beraber çok fazla da tercih edilmemektedir ancak; çok kazandıran bir iş diyebiliriz. Birçok firma ürünlerine etiketlerin yapıştırılması konusunda sıkıntılar yaşarken bu tarz basit ve angarya işleri başkalarına vermektedir. Özelliklede evlerinde oturan kişilere bu işi vermekten mutluluk duyan firmalar topluca ürünleri getirir ve bu etiketlerin basılmasını isterler. Eğer sizeler de biraz karışık ama son derece basit ve çok kazandıran bu işi isterseniz etiket başına küçük bir para talep edebilir ve bu işe başlayabilirsiniz. Evde etiket işi en çok ama en çokta öğrencilerin hedefinde olmaktadır. Öğrenciler evlerinde boş kaldıkça etiket işi yapmakta ve hazırladıkları etiketleri yapıştırarak veya zımbalayarak firmalara teslim ederler. Etiket işi çok para kazandırdığı gibi aynı zamanda daha fazla firma ile çalışma imkanı sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı referans oluşturabilecek olan işlerin yapılması her zaman daha iyi olur ve gelecek için size bir şeyler vaat eder. Bu sebepten dolayı etiket işini biraz ciddiye almak daha doğru olabilir.

EvLenecek kızlarimizin yanisira Bu siralar Herkesin ilgi duyduğu ve yetenekli olduğu bir alan vardır. Örneğin,Kişa hazirLık olarak  örgü örmek,evlenecek bekar kızlarimiza dantel yapmak,iş kadınlarına takı tasarlamak,evde süs eşyası arayanlara tahta boyamak, dikiş dikmek, yağlı boya resmi yapmak ve daha bir çok şey. Yaptığınız ürünleri çevrenizdeki kişilere satabilir, bu tür ürünler satan mağazalarla veya internet siteleriyle anlaşarak oralarda ürünlerinizi satabilirsiniz. 

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İşler

 • İstiridye Mantarı Paketleme İstiridye Mantarı Paketleme istiridye mantarı paketleme eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.istiridye mantarı paketleme - oyster mushroom packet her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Sermayesiz 2021 İş Fikirleri Sermayesiz 2021 İş Fikirleri Sermayesiz 2022 İş Fikirleri,en karlı iş fikirleri,sermayesiz işler 2021,sermayesiz iş kurmak istiyorum,sermayesiz iş fikirleri,sermayesiz işler,iş fikirleri girişimcilik,yeni iş fikirleri 2021
 • Evde iş yapmakdan yorulan kadınlara Evde iş yapmakdan yorulan kadınlara Evde iş yapmakdan yorulan kadınlara eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde iş yapmakdan yorulan kadınlara her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Evde Poşet Paketleme Evde Poşet Paketleme evet hanimlar beyler ek iş imkanlarina yeni bir iş daha eklendi Evde Poşet Paketleyerek Para Kazanma hakkinda tüm merak ettiğiniz bilgiler ve Evde poşet paketleme işi yaparak aylık ne kazanirim diyenler
 • Makale Yazarak Para Kazanmak Makale Yazarak Para Kazanmak Evde Makale Yazarak Para Kazanmak nedir kalemi kuvvetli olanlar klavyesi sağlam olanlar için yeni iş firsati Makale yazarak para kazanmak basit ancak etkili ve uzun yıllar daha önemini koruyacak bir internetten para kazanma yoludur
 • Evde Kibrit Paketleme İşi Evde Kibrit Paketleme İşi Evde Kibrit Paketleme İşi,evde kutulama, katlama yada paketleme işlerinin arasina yeni katilan Kibrit Paketleme oldukça ilgi gorduğünden sizlere bugunku konumuz Kibriti çak evleri yak değil elbette,Evde Kibrit Paketleme İşi nasil yapilir nereden alinir ne kadar gelir getirir olucak
 • kravat paketleme kravat paketleme Evde kravat paketleme işi veren firmalar sayesinde sizde ek gelir elde etme imkanina sahip olabilir,Kravat adetlerini koli üzerine yazdıktan sonra kolileri bantlayıp paketleme işini tamamlamış olup anlaştiğiniz ücreti alabılırsınız
 • Evden eve nakliyat - Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ? Evden eve nakliyat - Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ? Evden eve nakliyat - Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ? eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evden eve nakliyat - Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ? her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • ikinci el eşya satarak para kazanma ikinci el eşya satarak para kazanma ikinci el eşya satarak para kazanma,İkinci el ev eşyalarınızı en yüksek fiyata satarak para kazanabılırsınız,kullanmadığım eşyaları satmak istiyorum ne satıp para kazanabilirim para edecek şeyler eşya satma siteleri
 • fermuar çeker paketleme fermuar çeker paketleme Evde fermuar çeker paketleme işi,Evde çalışmak isteyen fermuar çeker paketleme işi yapmak isteyen ev hanımları Yine bir paketleme işini sizlerle paylaşmakdan gurur duyuyoruz,ev hanımları için evde ek iş imkanı her geçen gün artıyor ve ek iş ilanları 2022 yilinda da sizlere bilgi vermeye devam edecek