Evde ek kazanç

Evde ek kazanç
Etiketler Evde ek kazanç, Evde yapılacak işler Listesi,Evde Paketleme
iş fikirleri Evde ek kazanç
Kategori is-imkani
Bu iş İlani 2512 Kez Başvuru Almıştır
Yazar evde iş paketleme

Evde ek kazanç Hakkında Detaylar

Evde ek kazanç yapmak isteyenler Evde Nasıl Para Kazanılır? Erkek, Kadın Ve Öğrenci İçin Nasıl Para Kazanabilirim Sorusunun Yanıtları,Ev hanımları, öğrenciler veya emekliler için evde para kazanma yolları bulunmaktadır

 

Evde Nasıl Para Kazanılır?

Son günlerin en önemli gelir kapısı olan ek iş ilanlarını yayınlamaya devam ediyoruz,Evinizden çalışarak para kazanmak istiyorsunuz eminiz, kim istemezki? Eğer sizde evinizden çalışarak para kazanmak istiyorsanız kesinlikle Kına paketleme işini ilk plana alin çünkü düğün kina sünnet gıbı organizasyonlara kısıtlama kalktiği için tekrar kiş ayına girmesen aşiri bir yoğünluk soz konusu bunun haricinde,Evden para kazanmak için birçok yol bulunmakta ve bazıları gerçekleştirmek ise oldukça kolaydır. Hobileri olanların bunları bir işe dönüştürmesi ile kişiler evde iş yaparak ek gelir sağlayabilirler. Özellikle ev hanımları, emekliler ve öğrenciler için günümüzde evden para kazanmak daha önemli bir hale gelmiştir. 

Evde Yapılabilecek Ek İşler

Ev hanımları, Emekliler ve Öğrenciler Evde Ek İş yaparak para kazanmaktadırlar. Herkesin kendisine göre bazı el becerileri vardır. Sizlerde kendi yapacağınız işi seçip iş ilanına başvurmanız yeterlidir. Son zamanlarda özellikle asgari ücrete yapılacak zamlarla birlikte, Özellikle bir çok işi firmalar evde ek iş yapanlara vermeyi düşünüyor. Peki evden hangi işler yapılıyor? Evden yapılabilecek ek işler nelerdir? Hangi işlerle ne kadar para kazanılır? Ek iş veren firmalar hangileri? İlanlara nasıl ulaşabilirim? İşte detaylar.

Eve Saç Tokası İşi 

Çok fazla kişi tarafından yapılmayan bir ek iş olarak karşımıza çıkmaktadır saç tokası işi genelde ev hanımı ve öğrenciler tarafından tercih edildiği bilinmektedir. Son yıllarda evinde ek iş yapan insanların bir çoğu gelirlerinin yetmemesi sebebi ile biraz daha fazla para kazanmak için ek iş yapmak tercih edilmektedir. Ek iş yapma işi sayesinde insanlar evlerinin fatura masraflarını çıkarabilmektedir.

Ev hanımları evlerinde boş oturup durmaktan sıkıldı artık bu sebepten dolayı evlerinde yapabilecekleri işler sayesinde aile bitçesine destek olmaktadırlar. Evlere ek iş veren firmalar genellikle ev hanımları ilk tercih sebebi olduğu bilinmektedir. Ek iş yapmak isteyen ev hanımları ilk olarak hangi işi yapmak istedilerine karar vermeleri gerekmektedir. Çevrenizde yada yaşadığınız şehirdeki firmalarla iletişim kurmak evde ek iş yapmak için ilk adım olabilir.

Evde Bakıcılık Yaparak Para Kazanmak

Yatalak hastaları olanlar yada yaşlılar için hem yardımcı hem bakıcı olarak nitelendirilen, yatılı yada yatısız hizmet veren kişilere hasta bakıcı denir.

Gönlünüze göre hasta bakıcı bulmanın zor olduğunu biliyoruz. Her şeyden önce hasta bakıcınızı tanımanız gerekir. Bazen en sevdiklerimizi hasta bakıcılara emanet ederiz. Hal böyle olunca da aklımızın kalmaması ve içimizin rahat olması gerekmektedir.

Hasta Bakıcı Fiyatları 

Baktığınız hastaya ve yatılı yatısız olmasına göre değişiklik göstermektedir. Yatısız bir hasta bakıcı fiyatı ortalama olarak 1000 TL ile 2000 TL arasında değişiklik gösterir. Yatılı Hasta Bakıcı Fiyatları ise 2000 TL ve 3500 TL arasında değişir.

Evde Balık Üreterek Para Kazanma

Diğer ek işlere göre daha yüksek kazançlar sunan bu ek işi yapmaya karar verdiğiniz andan itibaren yapmanız gereken ilk şey internet dünyasına giriş yapmak ve burada bulunan firmaların sitelerini ziyaret etmektir.
Bu işlemi gerçekleştirdiğiniz andan itibaren firma yetkilileri sizler ile hemen iletişime geçmekte ve bu harika iş hakkında sizlere daha kapsamlı bilgiler sunmaktadırlar. Diğer ek işlere göre herhangi bir deneyim gerektirmeyen evde balık üretme işini düzenli olarak yaptığınız taktirde kısa sürede ciddi anlamda ek kazançlar elde edebileceğinizi bilmelisiniz. Daha önceleri Avrupa ülkelerinde yapılabilen evde balık üretme işi son yıllarda ülkemizde de ilgi görmeye başlamış ve bunun sonucunda çokça tercih edilmeye başlanmıştır.

Evde Çorap Süsleme İşi İle Para Kazanma

Gün boyu evinizde vakit geçirerek para kazanmak isteyebilirsiniz. Ek iş yaparak para kazanan birçok insan işlerini genişleterek ek işi kendi işine dönüştürmektedir. Ek işlerin bir çoğu kişilerin daha sonradan kendi işlerini kurmalarında etkili olmaktadır. Son dönemlerin trend evde ek iş örneklerinden biride evde çorap süslemeciliği işi yaparak para kazanmak olmuştur.

Özellikle butik iş yerlerinde farklı eşyaların olması oldukça dikkat çekmektedir. Çevrenizde tekstil firmaları var ise bunlardan faydalanarak çorap süslemeciliği yaparak ek iş elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kendi tasarımlarınızı yaparak çeşitli yerlerde bu ürünleri satma imkanı bulabilirsiniz.

TEKSTİL SEKTÖRÜ EVDE EK İŞLERİ

Tekstil sektörü de oldukça yoğun olarak evde ek iş imkanı sunulan alanlardan birisi oldu. Tekstil üretimi yapan firmalar düğme dikimi, fermuar dikimi, elbise katlama, gömlek katlama, paketleme gibi ek işler vermekteler.

Bu işlerde çalışacak olan vatandaşlar işleri tamamen evlerinde yapmaktalar. Yaptıkları işin türü ve adeti ile de bir kazanç elde etmekteler. Tekstil firmaları ile direkt olarak görüşüp anlaşma sağlayan vatandaşlar aylık olarak 1.500 TL ile 3.000 TL arasında bir gelir elde etmekteler.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İşler

 • Makale Yazarak Para Kazanmak Makale Yazarak Para Kazanmak Evde Makale Yazarak Para Kazanmak nedir kalemi kuvvetli olanlar klavyesi sağlam olanlar için yeni iş firsati Makale yazarak para kazanmak basit ancak etkili ve uzun yıllar daha önemini koruyacak bir internetten para kazanma yoludur
 • ikinci el eşya satarak para kazanma ikinci el eşya satarak para kazanma ikinci el eşya satarak para kazanma,İkinci el ev eşyalarınızı en yüksek fiyata satarak para kazanabılırsınız,kullanmadığım eşyaları satmak istiyorum ne satıp para kazanabilirim para edecek şeyler eşya satma siteleri
 • Deniz Topu Paketleme Deniz Topu Paketleme oturduğünuz yerden deniz topu paketleme ile evde hem yazdan esintiler hemde cebınızde para esecek Evde Deniz Topu Paketleme İşi yaparak adeta dalgalar eşliğinde bol para kazanabilirsiniz
 • Evde Ek iş yapmak Evde Ek iş yapmak Evde Ek iş yapmak eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde Ek iş yapmak her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Zimba Makinesi Paketleme Zimba Makinesi Paketleme Evde Zımba Makinesi Paketleme İşi en çok çocuklarin odevlerini yaparken ev hanimlarina lazim oluor dosyalari zimabalamak için daha sonra ofis işyerlerinde kullanilan zimba ve makınasi paketle işi artik evden paketleme ile iş imkani sektorune adim atti
 • su tabancası paketleme su tabancası paketleme Evde su tabancası paketleme işi yaparak aylık evinize katkida bulunmak istemezmisiniz Evde su tabancası paketleme işi diyince bir birine sü fişkirtan ufak çocuklar gelır aklıma yaz ayinin gelmesi ile birlikte çocuklarin sokaklarda Su Tabancası ile oynama vaktide geldi,
 • Evden Eve Nakliyat Paketleme nasıl yapılır Evden Eve Nakliyat Paketleme nasıl yapılır Evden Eve Nakliyat Paketleme nasıl yapılır | Antalya Evden Eve Nakliyat eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evden Eve Nakliyat Paketleme nasıl yapılır | Antalya Evden Eve Nakliyat her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Şemsiye Paketleme İşi Şemsiye Paketleme İşi Evde Şemsiye Paketleme İşi hanimlar baylar beyler kiş kapıya dayandi yağmürlar başlamdan Şemsiye Paketleme İşinden para kazanmamiz lazim başvuru nasil yapilir iletişim nerden nasil yapacağiz ayda ne kadar kazaniriz bunlari merak edenler için güzel bir yaz hazirladık
 • Evde Salça Yaparak Para Kazanmak Ek İş Fikirleri Evde Salça Yaparak Para Kazanmak Ek İş Fikirleri Evde Salça Yaparak Para Kazanmak Ek İş Fikirleri eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde Salça Yaparak Para Kazanmak Ek İş Fikirleri her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Kol Düğmeleri Paketleyerek Kazanmak Kol Düğmeleri Paketleyerek Kazanmak  Kol Düğmeleri Paketleyerek Evden Para Kazanmak, eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Kol Düğmeleri Paketleyerek 3500 TL Kazanmak, İş Başvurusu Kanalı her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.