Makyaj Seti Paketleme İşi

Makyaj Seti Paketleme İşi
Etiketler evde Makyaj Seti Paketleme İşi,nasil yapilir
iş fikirleri Makyaj Seti Paketleme İşi
Kategori is-imkani
Bu iş İlani 8342 Kez Başvuru Almıştır
Yazar evde iş paketleme

Makyaj Seti Paketleme İşi Hakkında Detaylar

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi nasil yapilir hem süslenip hem para kazanmak isteyen hanımlar buraya,Evde makyaj seti paketleme işi yaparak aylık 1500 TL ek gelir kazanma fırsatı sizi bekliyor. Ailenizle birlikte evde makyaj setleri paketleme işi yaparak güzel paralar ve gelirler elde ederek kazanabilirsiniz.

 

Evde makyaj seti paketleme işi

Ama makyaj sadece maskedir. SAdelik saflık gibidir. Makyaj yapmak gereksiz. Dogallık varken. Zaten belli bir yaştan sonra makyajı eksik olmayanlar da var. 29 dan sonra alayı makyaja başvuruyor. Hele ki evde kalanlar.Yapılan bilimsel araştırmalara göre makyaj yapmayan kadınalrın kendileriyle daha çok barışık olduğu ortaya çıktı.Kadınlara, hayatta en önem verdiğiniz şey nedir diye soracak olsak şüphesiz ki sevdikleri ve aileleri dışında makyaj yapmak diyeceklerdir. Kadınlar, makyajlarına çok önem ve değer verirler. Hemen hemen tüm bayanlar makyaj yapmadan evden adımını dahi dışarı atmaz. Günümüzde sadece kadınlar değil, erkeklerin de bir çok neden dolayı makyaj yaptığı bilinmektedir.

Makyaj, çok çeşitli amaçlarla, güzel görünümü sağlayan, kusurları kapatmayı amaçlayan, tarihten günümüze kadar yaşamın içinde oldukça yer almış bir işlemdir. Sahnelerde yapılan ve sanatçıların kullandıkları makyaj türleri sadece güzellik açısından değil, aynı zamanda rollerine bürünmelerini de sağlayacak unsurları ortaya çıkaran bir işlem olarak da tanımlanabilmektedir.

Günümüzde, özellikler kadınlar başta olmak üzere, erkeklerin de bakımlı ve kendine bakmaları, makyaj sanatının gelişmesinde oldukça önemli bir rol oynamıştır. Dudaklarda, gözlerde, yanaklarda renklendirmelerle çok farklı görünümler sağlanabilmektedir. Güzellik merkezlerinde yapılan, kalıcı ya da geçici olan makyajlar da oldukça yaygınlaşmakta ve gün geçtikçe daha çok toplumda benimsenmektedir.

Makyaj seti paketleme işi nasıl yapılır

Fondoten, allık, göz altı kapatıcısı, far, rimel, ruj, oje, göz kalemi, pamuk, aseton, törpü gibi makyaj setini oluşturacağınız makyaj malzemeleri firma tarafından size koliler halinde teslim edilecek. Aynı şekilde bu malzemeleri dizmeniz gereken kalıp şeklinde ki karton kutularda firmalar tarafından size teslim edilecek. Öncelikli olarak 12 adet makyaj malzemesini karton kalıplara dizeceksiniz. Her ürünün şekli farklı olduğu için, şekline bakıp kalıp da uygun gelen yere bir puzzle parçası gibi yerleştireceksiniz. Yerleştirme işlemini tamamladıktan sonra makyaj setini kapalı bir kutunun içerisine koyup kutunun ağzını para bandı ile yapıştırıp kapatarak paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.Kozmetik firmaları, paketlemeniz için ruj, allık, fondoten, maskara, oje, far, fırça, yüz maskesi ve rimel gibi bir çok malzemeyi size karışık olarak teslim edecek. Bu malzemeleri tek bir pakette toplamanız için size bir liste verecek. Bu listede makyaj setinde olması gereken her ürünün adı yazmakta. Listeye bakarak ürünleri tek tek ayıracaksınız.
Daha sonra ayırmış olduğunuz bu ürünleri makyaj malzemesi çantası içerisine tek tek kontrol ederek yerleştireceksiniz. En son olarak çantanın içerisine malzemeleri tanıtır nitelikte ve kullanım kılavuzu niteliğinde ki broşürü de koyarak paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Makyaj seti paketleme işi kaç para kazandırır

Çok yoğun bir şekilde çalışan kozmetik firmaları, işlerin kısa sürede teslim edilebilmesi için çalışanları teşvik etmek adına ödeme konusunda eli açık davranırlar. Parça başına ödeme alacağınız bu iş modelinde, set başına 1 TL olarak ödemeniz hesaplanacak. Günlük olarak tek başınıza rahatlıkla 50 set paketleyebilirsiniz.

Günlük olarak düzenli bir şekilde 50 paket iş teslim ettiğiniz taktirde günlük kazancınız 50 TL gelmiş olacak. Paketleri sorunsuz bir şekilde teslim ederseniz firma sizinle aylık düzenli bir şekilde çalışmaya devam edecektir. Bu düzende çalışmaya devam ettiğiniz taktirde ise aylık kazancınız 1.500 TL civarlarında olacak. Eliniz hızlandıkça bu fiyat her geçen gün artış gösterecektir.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İşler

 • Evde Hediye Paketi Yapımı İşi Evde Hediye Paketi Yapımı İşi Evde Hediye paketi yapımı eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde Hediye paketi yapımı her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Makyaj Seti Paketleme İşi Makyaj Seti Paketleme İşi Evde Makyaj Seti Paketleme İşi nasil yapilir hem süslenip hem para kazanmak isteyen hanımlar buraya,Evde makyaj seti paketleme işi yaparak aylık 1500 TL ek gelir kazanma fırsatı sizi bekliyor. Ailenizle birlikte evde makyaj setleri paketleme işi yaparak güzel paralar ve gelirler elde ederek kazanabilirsiniz.
 • Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak fotoğraf yükleyerek para kazanmak, fotoğraf çekerek para kazanma uygulaması fotoğraf yükle para kazan sermayesiz para kazanma sermayesiz işler forum karlı iş fikirleri forum kimsenin aklına gelmeyen işler, resimden para kazanmak
 • 5 bin TL maaş ile personel alımı 5 bin TL maaş ile personel alımı Kızılay 5 bin TL maaş ile personel alımı yapıyor,Kızılay KPSS şartı aramaksızın personel alım ilanı yayınlamaya devam ediyor
 • Mandal Montaj İşi Para Kazanma Mandal Montaj İşi Para Kazanma Mandal Montaj İşi Para Kazanma eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Mandal Montaj İşi Para Kazanma her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Evde Biberon Paketleme İşi Evde Biberon Paketleme İşi Evde Biberon Paketleme İşi de evden yapılan tüm işler gibi çok aşiri ilgi alaka gosterilen işlerden biridir eveisveren.com ailesi olarak sizlere evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları sunarak aile bütçenize katkıda bulunmanıza canla başla yardımcı olmaya çalişmaktayiz
 • Evde Paketleme İşi Yaparak Ek Gelir Evde Paketleme İşi Yaparak Ek Gelir Evde Paketleme İşi Yaparak Ayda Ek Gelir eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde Paketleme İşi Yaparak Ayda 1000 TL Ek Gelir her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Evden Küp Şeker Paketleme Evden Küp Şeker Paketleme eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle. her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Evde Anahtarlık Paketleme İşi Evde Anahtarlık Paketleme İşi Evde Anahtarlık Paketleme İşi nasil yapilir,Evde ek iş veren firmalar a yeni bir iş dali daha eklendi,paketleme işi özen ve dikkat gerektiren bir iş olduğu için karşi taraf sizlere sizi tatmin edecek kadar ücret odeyecektir
 • Sermayesiz 2021 İş Fikirleri Sermayesiz 2021 İş Fikirleri Sermayesiz 2022 İş Fikirleri,en karlı iş fikirleri,sermayesiz işler 2021,sermayesiz iş kurmak istiyorum,sermayesiz iş fikirleri,sermayesiz işler,iş fikirleri girişimcilik,yeni iş fikirleri 2021