Makyaj Seti Paketleme İşi

Makyaj Seti Paketleme İşi
Etiketler evde Makyaj Seti Paketleme İşi,nasil yapilir
iş fikirleri Makyaj Seti Paketleme İşi
Kategori is-imkani
Bu iş İlani 16356 Kez Başvuru Almıştır
Yazar evde iş paketleme

Makyaj Seti Paketleme İşi Hakkında Detaylar

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi nasil yapilir hem süslenip hem para kazanmak isteyen hanımlar buraya,Evde makyaj seti paketleme işi yaparak aylık 1500 TL ek gelir kazanma fırsatı sizi bekliyor. Ailenizle birlikte evde makyaj setleri paketleme işi yaparak güzel paralar ve gelirler elde ederek kazanabilirsiniz.

 

Evde makyaj seti paketleme işi

Ama makyaj sadece maskedir. SAdelik saflık gibidir. Makyaj yapmak gereksiz. Dogallık varken. Zaten belli bir yaştan sonra makyajı eksik olmayanlar da var. 29 dan sonra alayı makyaja başvuruyor. Hele ki evde kalanlar.Yapılan bilimsel araştırmalara göre makyaj yapmayan kadınalrın kendileriyle daha çok barışık olduğu ortaya çıktı.Kadınlara, hayatta en önem verdiğiniz şey nedir diye soracak olsak şüphesiz ki sevdikleri ve aileleri dışında makyaj yapmak diyeceklerdir. Kadınlar, makyajlarına çok önem ve değer verirler. Hemen hemen tüm bayanlar makyaj yapmadan evden adımını dahi dışarı atmaz. Günümüzde sadece kadınlar değil, erkeklerin de bir çok neden dolayı makyaj yaptığı bilinmektedir.

Makyaj, çok çeşitli amaçlarla, güzel görünümü sağlayan, kusurları kapatmayı amaçlayan, tarihten günümüze kadar yaşamın içinde oldukça yer almış bir işlemdir. Sahnelerde yapılan ve sanatçıların kullandıkları makyaj türleri sadece güzellik açısından değil, aynı zamanda rollerine bürünmelerini de sağlayacak unsurları ortaya çıkaran bir işlem olarak da tanımlanabilmektedir.

Günümüzde, özellikler kadınlar başta olmak üzere, erkeklerin de bakımlı ve kendine bakmaları, makyaj sanatının gelişmesinde oldukça önemli bir rol oynamıştır. Dudaklarda, gözlerde, yanaklarda renklendirmelerle çok farklı görünümler sağlanabilmektedir. Güzellik merkezlerinde yapılan, kalıcı ya da geçici olan makyajlar da oldukça yaygınlaşmakta ve gün geçtikçe daha çok toplumda benimsenmektedir.

Makyaj seti paketleme işi nasıl yapılır

Fondoten, allık, göz altı kapatıcısı, far, rimel, ruj, oje, göz kalemi, pamuk, aseton, törpü gibi makyaj setini oluşturacağınız makyaj malzemeleri firma tarafından size koliler halinde teslim edilecek. Aynı şekilde bu malzemeleri dizmeniz gereken kalıp şeklinde ki karton kutularda firmalar tarafından size teslim edilecek. Öncelikli olarak 12 adet makyaj malzemesini karton kalıplara dizeceksiniz. Her ürünün şekli farklı olduğu için, şekline bakıp kalıp da uygun gelen yere bir puzzle parçası gibi yerleştireceksiniz. Yerleştirme işlemini tamamladıktan sonra makyaj setini kapalı bir kutunun içerisine koyup kutunun ağzını para bandı ile yapıştırıp kapatarak paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.Kozmetik firmaları, paketlemeniz için ruj, allık, fondoten, maskara, oje, far, fırça, yüz maskesi ve rimel gibi bir çok malzemeyi size karışık olarak teslim edecek. Bu malzemeleri tek bir pakette toplamanız için size bir liste verecek. Bu listede makyaj setinde olması gereken her ürünün adı yazmakta. Listeye bakarak ürünleri tek tek ayıracaksınız.
Daha sonra ayırmış olduğunuz bu ürünleri makyaj malzemesi çantası içerisine tek tek kontrol ederek yerleştireceksiniz. En son olarak çantanın içerisine malzemeleri tanıtır nitelikte ve kullanım kılavuzu niteliğinde ki broşürü de koyarak paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Makyaj seti paketleme işi kaç para kazandırır

Çok yoğun bir şekilde çalışan kozmetik firmaları, işlerin kısa sürede teslim edilebilmesi için çalışanları teşvik etmek adına ödeme konusunda eli açık davranırlar. Parça başına ödeme alacağınız bu iş modelinde, set başına 1 TL olarak ödemeniz hesaplanacak. Günlük olarak tek başınıza rahatlıkla 50 set paketleyebilirsiniz.

Günlük olarak düzenli bir şekilde 50 paket iş teslim ettiğiniz taktirde günlük kazancınız 50 TL gelmiş olacak. Paketleri sorunsuz bir şekilde teslim ederseniz firma sizinle aylık düzenli bir şekilde çalışmaya devam edecektir. Bu düzende çalışmaya devam ettiğiniz taktirde ise aylık kazancınız 1.500 TL civarlarında olacak. Eliniz hızlandıkça bu fiyat her geçen gün artış gösterecektir.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İşler

 • İstiridye Mantarı Paketleme İstiridye Mantarı Paketleme istiridye mantarı paketleme eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.istiridye mantarı paketleme - oyster mushroom packet her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Sermayesiz 2021 İş Fikirleri Sermayesiz 2021 İş Fikirleri Sermayesiz 2022 İş Fikirleri,en karlı iş fikirleri,sermayesiz işler 2021,sermayesiz iş kurmak istiyorum,sermayesiz iş fikirleri,sermayesiz işler,iş fikirleri girişimcilik,yeni iş fikirleri 2021
 • Evde iş yapmakdan yorulan kadınlara Evde iş yapmakdan yorulan kadınlara Evde iş yapmakdan yorulan kadınlara eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde iş yapmakdan yorulan kadınlara her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Evde Poşet Paketleme Evde Poşet Paketleme evet hanimlar beyler ek iş imkanlarina yeni bir iş daha eklendi Evde Poşet Paketleyerek Para Kazanma hakkinda tüm merak ettiğiniz bilgiler ve Evde poşet paketleme işi yaparak aylık ne kazanirim diyenler
 • Makale Yazarak Para Kazanmak Makale Yazarak Para Kazanmak Evde Makale Yazarak Para Kazanmak nedir kalemi kuvvetli olanlar klavyesi sağlam olanlar için yeni iş firsati Makale yazarak para kazanmak basit ancak etkili ve uzun yıllar daha önemini koruyacak bir internetten para kazanma yoludur
 • Evde Kibrit Paketleme İşi Evde Kibrit Paketleme İşi Evde Kibrit Paketleme İşi,evde kutulama, katlama yada paketleme işlerinin arasina yeni katilan Kibrit Paketleme oldukça ilgi gorduğünden sizlere bugunku konumuz Kibriti çak evleri yak değil elbette,Evde Kibrit Paketleme İşi nasil yapilir nereden alinir ne kadar gelir getirir olucak
 • kravat paketleme kravat paketleme Evde kravat paketleme işi veren firmalar sayesinde sizde ek gelir elde etme imkanina sahip olabilir,Kravat adetlerini koli üzerine yazdıktan sonra kolileri bantlayıp paketleme işini tamamlamış olup anlaştiğiniz ücreti alabılırsınız
 • Evden eve nakliyat - Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ? Evden eve nakliyat - Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ? Evden eve nakliyat - Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ? eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evden eve nakliyat - Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ? her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • ikinci el eşya satarak para kazanma ikinci el eşya satarak para kazanma ikinci el eşya satarak para kazanma,İkinci el ev eşyalarınızı en yüksek fiyata satarak para kazanabılırsınız,kullanmadığım eşyaları satmak istiyorum ne satıp para kazanabilirim para edecek şeyler eşya satma siteleri
 • fermuar çeker paketleme fermuar çeker paketleme Evde fermuar çeker paketleme işi,Evde çalışmak isteyen fermuar çeker paketleme işi yapmak isteyen ev hanımları Yine bir paketleme işini sizlerle paylaşmakdan gurur duyuyoruz,ev hanımları için evde ek iş imkanı her geçen gün artıyor ve ek iş ilanları 2022 yilinda da sizlere bilgi vermeye devam edecek