Makyaj Seti Paketleme İşi

Makyaj Seti Paketleme İşi
Etiketler evde Makyaj Seti Paketleme İşi,nasil yapilir
iş fikirleri Makyaj Seti Paketleme İşi
Kategori is-imkani
Bu iş İlani 18922 Kez Başvuru Almıştır
Yazar evde iş paketleme

Makyaj Seti Paketleme İşi Hakkında Detaylar

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi nasil yapilir hem süslenip hem para kazanmak isteyen hanımlar buraya,Evde makyaj seti paketleme işi yaparak aylık 1500 TL ek gelir kazanma fırsatı sizi bekliyor. Ailenizle birlikte evde makyaj setleri paketleme işi yaparak güzel paralar ve gelirler elde ederek kazanabilirsiniz.

 

Evde makyaj seti paketleme işi

Ama makyaj sadece maskedir. SAdelik saflık gibidir. Makyaj yapmak gereksiz. Dogallık varken. Zaten belli bir yaştan sonra makyajı eksik olmayanlar da var. 29 dan sonra alayı makyaja başvuruyor. Hele ki evde kalanlar.Yapılan bilimsel araştırmalara göre makyaj yapmayan kadınalrın kendileriyle daha çok barışık olduğu ortaya çıktı.Kadınlara, hayatta en önem verdiğiniz şey nedir diye soracak olsak şüphesiz ki sevdikleri ve aileleri dışında makyaj yapmak diyeceklerdir. Kadınlar, makyajlarına çok önem ve değer verirler. Hemen hemen tüm bayanlar makyaj yapmadan evden adımını dahi dışarı atmaz. Günümüzde sadece kadınlar değil, erkeklerin de bir çok neden dolayı makyaj yaptığı bilinmektedir.

Makyaj, çok çeşitli amaçlarla, güzel görünümü sağlayan, kusurları kapatmayı amaçlayan, tarihten günümüze kadar yaşamın içinde oldukça yer almış bir işlemdir. Sahnelerde yapılan ve sanatçıların kullandıkları makyaj türleri sadece güzellik açısından değil, aynı zamanda rollerine bürünmelerini de sağlayacak unsurları ortaya çıkaran bir işlem olarak da tanımlanabilmektedir.

Günümüzde, özellikler kadınlar başta olmak üzere, erkeklerin de bakımlı ve kendine bakmaları, makyaj sanatının gelişmesinde oldukça önemli bir rol oynamıştır. Dudaklarda, gözlerde, yanaklarda renklendirmelerle çok farklı görünümler sağlanabilmektedir. Güzellik merkezlerinde yapılan, kalıcı ya da geçici olan makyajlar da oldukça yaygınlaşmakta ve gün geçtikçe daha çok toplumda benimsenmektedir.

Makyaj seti paketleme işi nasıl yapılır

Fondoten, allık, göz altı kapatıcısı, far, rimel, ruj, oje, göz kalemi, pamuk, aseton, törpü gibi makyaj setini oluşturacağınız makyaj malzemeleri firma tarafından size koliler halinde teslim edilecek. Aynı şekilde bu malzemeleri dizmeniz gereken kalıp şeklinde ki karton kutularda firmalar tarafından size teslim edilecek. Öncelikli olarak 12 adet makyaj malzemesini karton kalıplara dizeceksiniz. Her ürünün şekli farklı olduğu için, şekline bakıp kalıp da uygun gelen yere bir puzzle parçası gibi yerleştireceksiniz. Yerleştirme işlemini tamamladıktan sonra makyaj setini kapalı bir kutunun içerisine koyup kutunun ağzını para bandı ile yapıştırıp kapatarak paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.Kozmetik firmaları, paketlemeniz için ruj, allık, fondoten, maskara, oje, far, fırça, yüz maskesi ve rimel gibi bir çok malzemeyi size karışık olarak teslim edecek. Bu malzemeleri tek bir pakette toplamanız için size bir liste verecek. Bu listede makyaj setinde olması gereken her ürünün adı yazmakta. Listeye bakarak ürünleri tek tek ayıracaksınız.
Daha sonra ayırmış olduğunuz bu ürünleri makyaj malzemesi çantası içerisine tek tek kontrol ederek yerleştireceksiniz. En son olarak çantanın içerisine malzemeleri tanıtır nitelikte ve kullanım kılavuzu niteliğinde ki broşürü de koyarak paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Makyaj seti paketleme işi kaç para kazandırır

Çok yoğun bir şekilde çalışan kozmetik firmaları, işlerin kısa sürede teslim edilebilmesi için çalışanları teşvik etmek adına ödeme konusunda eli açık davranırlar. Parça başına ödeme alacağınız bu iş modelinde, set başına 1 TL olarak ödemeniz hesaplanacak. Günlük olarak tek başınıza rahatlıkla 50 set paketleyebilirsiniz.

Günlük olarak düzenli bir şekilde 50 paket iş teslim ettiğiniz taktirde günlük kazancınız 50 TL gelmiş olacak. Paketleri sorunsuz bir şekilde teslim ederseniz firma sizinle aylık düzenli bir şekilde çalışmaya devam edecektir. Bu düzende çalışmaya devam ettiğiniz taktirde ise aylık kazancınız 1.500 TL civarlarında olacak. Eliniz hızlandıkça bu fiyat her geçen gün artış gösterecektir.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Evde Paketleme İşi

 • Evde düdük paketleme işi Evde düdük paketleme işi Evde düdük paketleme işi Dediğim dedik Çaldiğim düdük diyenler Fabrikalar düdüklerin hazırlanıp paketlenmesi işlerini evlere ek iş olarak göndererek fabrika dışında yaptırırlar.sizde Evde düdük hazırlama ve paketleme işinden para kazanmak istıyrosaniz bu yazimizi dikkatlıce okuyunuz
 • Evde İş Eldiveni Paketleme Evde İş Eldiveni Paketleme  İş eldivenleri yeteri kadar önemsenmese de belki de en önemli organlarımızdan biri olan ve günlük yaşantımızı idare etmek için gerekli olan ellerimizi koruyan malzemelerdir,Evde İş Eldiveni Paketleme işinden evinize katkı sağlamak ek gelir Kazanmak eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde İş Eldiveni Paketleme 2300 TL Kazanmak her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • istanbul da evde paketleme işi istanbul da evde paketleme işi istanbul da evde paketleme işi İstanbul Evde Paketleme İşi 2024 FİRMA VE TELEFON BİLGİLERİ Evde paketleme işi İstanbul için evden yapabileceğiniz en iyi iş hangileri diye merak edenler sitemizi ziyaret etsin
 • evde toka nasıl yapılır evde toka nasıl yapılır evde toka nasıl yapılır eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.evde toka nasıl yapılır her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Gratis Maaşları - Güncel Gratis Personel Maaş Gratis Maaşları - Güncel Gratis Personel Maaş Gratis Maaşları - Güncel Gratis Personel Maaş, Gratis çalışan maaşları 2024 Gratis maaş günü Ne zaman Gratis Part Time maaş 2024 Gratis Part time maaş gratis te çalışmak için yaş sınırı gratis te çalışmak için şartlar Gratis maaşları hangi bankaya yatıyor Gratiste çalışmak
 • Evden Para Kazanmanın Yolları Evden Para Kazanmanın Yolları Evden Para Kazanmanın Yolları evde Yatarak elımı suya sabuna dokunmadan nasil zengin olurum diye düşünenler En Kolay Para Kazanma Yolları (2024 yili için yüzlerce para kazanma taktiği Güncel Fikir) Evden yapılabilecek online iş fikirleri, günlük görevler ve para kazandıran siteler. İnternetten para kazanma
 • Zimba Makinesi Paketleme Zimba Makinesi Paketleme Evde Zımba Makinesi Paketleme İşi en çok çocuklarin odevlerini yaparken ev hanimlarina lazim oluor dosyalari zimabalamak için daha sonra ofis işyerlerinde kullanilan zimba ve makınasi paketle işi artik evden paketleme ile iş imkani sektorune adim atti
 • su tabancası paketleme su tabancası paketleme Evde su tabancası paketleme işi yaparak aylık evinize katkida bulunmak istemezmisiniz Evde su tabancası paketleme işi diyince bir birine sü fişkirtan ufak çocuklar gelır aklıma yaz ayinin gelmesi ile birlikte çocuklarin sokaklarda Su Tabancası ile oynama vaktide geldi,
 • uhu paketleme işi uhu paketleme işi Evde uhu paketleme işi Uhu paketleme işi gibi evde yapılan işler genellikle "evde ek iş" olarak adlandırılır. Ancak, bu tür iş tekliflerine dikkatli yaklaşmak önemlidir. Çünkü birçok dolandırıcılık ve sahte iş teklifi bulunmaktadır. İş arama sürecinde güvenilir kaynaklardan bilgi almak ve iş fırsatlarını değerlendirmek önemlidir.
 • Haftalık evde paketleme işi Haftalık evde paketleme işi Haftalık evde paketleme işi Paketleme işi nasıl bulabilirim Evde paketleme işi nasıl bulabilirim Akşamları ek iş olarak ne yapabilirim İŞKUR evde paketleme Nasıl Başvurulur Sahibinden evde PAKETLEME işi Evde PAKETLEME işi yapanların yorumları Güvenilir evde PAKETLEME işi Evde PAKETLEME işi Evde paketleme işi telefon numarası Evde PAKETLEME işi veren firmalar