Evde Mezura Paketleme İşi

Evde Mezura Paketleme İşi
Etiketler Evde Mezura Paketleme İşi,Evden paketleme yapmak istiyorum
iş fikirleri Evde Mezura Paketleme İşi
Kategori is-imkani
Bu iş İlani 2064 Kez Başvuru Almıştır
Yazar evde iş paketleme

Evde Mezura Paketleme İşi Hakkında Detaylar

ev hanimlari yaşlilar terzi işine merak olanlar Evde Mezura Paketleme İşi yaparak para kazanma firsati başlamiştir Boş vaktini evde ek iş yaparak değerlendiren bir çok kişi, evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile mezura paketleme işi yaparak gelir sağlamakta.

 

evde mezura paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için her gün yeni ek iş ilanları araştırarak tüm para kazanma yollarını sizlere aktarmaktayız Bugun sizlere Mezura hakkında bilgiler vereceğiz Mezura, ölçüm almada kullanılan genellikle esnek yapılı bir metredir. Mezuralar, yumuşak plastik, muşamba veya ince metalden yapılır. Boyu en az 150 cm'dir. Ölçü alma, kalıp kontrolü, kalıp yerleştirme ve düz boy iplik kontrolünde kullanılır.Bugün sizlere evde mezura paketleme işinden bahsedeceğiz.

Mezura nedir

Bazıları mesura da diyor peki mezura nedir, terzilikte kullanılan metre. Ama metre deyince başka bir şe akıllara gelebilir. Metre ve mezura arasındaki fark biri yumuşak ve esnek, diğeri metalden esnekliği az,Mezuranın her iki ucunda da metal bir giriş vardır. Çizgiler arası milimetrik hesaplar yapılarak ayarlanmıştır. Her bir santimetrede bir atılan, diğer çizgilere kıyasla daha iri olan çizgiler bulunur. Bu çizgiler sayesinde ölçümü yapılan maddenin ebatı belirlenir. Mezuralar genellikle 1,5 metre uzunluğunda üretilir. Kumaş ölçüsünü alabilmek adına üretildikleri materyallerin kayganlık hissi oluşturabilecek materyaller olmasında yarar vardır. Genellikle modacılar, tasarımcılar, terziler, dikiş işleri ile uğraşanlar ve elbise dikimevleri tarafından kullanılır. 

Mezura paketleme işi nasıl yapılır

Yoğun bir şekilde mezura imalat yapan tekstil firmaları, siparişleri yetiştirmekte zorlandıkları zamanlarda ellerinde ki mezura paketleme işlerini dışarıda yaptırarak siparişleri kısa sürede yetiştirmeye çalışırlar. Sizde evinizde bu paketleme işi yaparak kazanç sağlamış olursunuz.

Birbirinden farklı renk ve boyutta ki mezuralar ve uçlarında ki metal parçalar firmalar tarafından size teslim edilecek. Aynı şekilde paketleme işi sırasında gerekli olacak diğer tüm malzemeler de firmalara tarafından size teslim edilecek.

İlk aşama olarak mezuraların uç kısımlarına, metal parçaları yerleştirmeniz istenecek sizden. Mezuraların uç kısımlarına yerleştirdiğiniz metal parçaları çekiç yardımı ile döverek yerlerine iyice oturmasını sağlayacaksınız. Daha sonra mezuraları uç kısmından sararak rulo haline getireceksiniz. Rulo haline getirdiğiniz mezurayı bant ile yapıştırarak açılmasını önleyeceksiniz. En son işlem olarak da ambalajına yerleştirerek mezura paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Mezure Başvurunu nasıl yaparim

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz, yer alan ek iş başvuru formunu doldurup göndererek mezura paketleme işi için başvuruda bulunabilirsiniz. Herhangi bir yaş sınırının olmadığı bu iş modelinde dileyen herkes başvuruda bulunabilir. Firmalar başvurunuzu değerlendirdikten sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacaklardır.

Mezura paketleme işi kaç Ayda para kazandırır

Sorunsuz bir şekilde paketlediğiniz her mezura için kazancınız ortalama 40 ile 80 kuruş arasında olacaktır. Ödemenizi haftalık olarak alacağınız gibi dilerseniz aylık olarak toptan da alabilirsiniz. Eliniz seri ve hızlı ise haftalık 500 TL, aylık olarak da 2.000 TL ve üzerinde kazanmanız mümkün.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Evde Paketleme İşi

 • Evde düdük paketleme işi Evde düdük paketleme işi Evde düdük paketleme işi Dediğim dedik Çaldiğim düdük diyenler Fabrikalar düdüklerin hazırlanıp paketlenmesi işlerini evlere ek iş olarak göndererek fabrika dışında yaptırırlar.sizde Evde düdük hazırlama ve paketleme işinden para kazanmak istıyrosaniz bu yazimizi dikkatlıce okuyunuz
 • istanbul da evde paketleme işi istanbul da evde paketleme işi istanbul da evde paketleme işi İstanbul Evde Paketleme İşi 2024 FİRMA VE TELEFON BİLGİLERİ Evde paketleme işi İstanbul için evden yapabileceğiniz en iyi iş hangileri diye merak edenler sitemizi ziyaret etsin
 • Evde İş Eldiveni Paketleme Evde İş Eldiveni Paketleme  İş eldivenleri yeteri kadar önemsenmese de belki de en önemli organlarımızdan biri olan ve günlük yaşantımızı idare etmek için gerekli olan ellerimizi koruyan malzemelerdir,Evde İş Eldiveni Paketleme işinden evinize katkı sağlamak ek gelir Kazanmak eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde İş Eldiveni Paketleme 2300 TL Kazanmak her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Gratis Maaşları - Güncel Gratis Personel Maaş Gratis Maaşları - Güncel Gratis Personel Maaş Gratis Maaşları - Güncel Gratis Personel Maaş, Gratis çalışan maaşları 2024 Gratis maaş günü Ne zaman Gratis Part Time maaş 2024 Gratis Part time maaş gratis te çalışmak için yaş sınırı gratis te çalışmak için şartlar Gratis maaşları hangi bankaya yatıyor Gratiste çalışmak
 • evde toka nasıl yapılır evde toka nasıl yapılır evde toka nasıl yapılır eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.evde toka nasıl yapılır her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Evden Para Kazanmanın Yolları Evden Para Kazanmanın Yolları Evden Para Kazanmanın Yolları evde Yatarak elımı suya sabuna dokunmadan nasil zengin olurum diye düşünenler En Kolay Para Kazanma Yolları (2024 yili için yüzlerce para kazanma taktiği Güncel Fikir) Evden yapılabilecek online iş fikirleri, günlük görevler ve para kazandıran siteler. İnternetten para kazanma
 • Zimba Makinesi Paketleme Zimba Makinesi Paketleme Evde Zımba Makinesi Paketleme İşi en çok çocuklarin odevlerini yaparken ev hanimlarina lazim oluor dosyalari zimabalamak için daha sonra ofis işyerlerinde kullanilan zimba ve makınasi paketle işi artik evden paketleme ile iş imkani sektorune adim atti
 • su tabancası paketleme su tabancası paketleme Evde su tabancası paketleme işi yaparak aylık evinize katkida bulunmak istemezmisiniz Evde su tabancası paketleme işi diyince bir birine sü fişkirtan ufak çocuklar gelır aklıma yaz ayinin gelmesi ile birlikte çocuklarin sokaklarda Su Tabancası ile oynama vaktide geldi,
 • uhu paketleme işi uhu paketleme işi Evde uhu paketleme işi Uhu paketleme işi gibi evde yapılan işler genellikle "evde ek iş" olarak adlandırılır. Ancak, bu tür iş tekliflerine dikkatli yaklaşmak önemlidir. Çünkü birçok dolandırıcılık ve sahte iş teklifi bulunmaktadır. İş arama sürecinde güvenilir kaynaklardan bilgi almak ve iş fırsatlarını değerlendirmek önemlidir.
 • Haftalık evde paketleme işi Haftalık evde paketleme işi Haftalık evde paketleme işi Paketleme işi nasıl bulabilirim Evde paketleme işi nasıl bulabilirim Akşamları ek iş olarak ne yapabilirim İŞKUR evde paketleme Nasıl Başvurulur Sahibinden evde PAKETLEME işi Evde PAKETLEME işi yapanların yorumları Güvenilir evde PAKETLEME işi Evde PAKETLEME işi Evde paketleme işi telefon numarası Evde PAKETLEME işi veren firmalar