Evde Mezura Paketleme İşi

Evde Mezura Paketleme İşi
Etiketler Evde Mezura Paketleme İşi,Evden paketleme yapmak istiyorum
iş fikirleri Evde Mezura Paketleme İşi
Kategori is-imkani
Bu iş İlani 1050 Kez Başvuru Almıştır
Yazar evde iş paketleme

Evde Mezura Paketleme İşi Hakkında Detaylar

ev hanimlari yaşlilar terzi işine merak olanlar Evde Mezura Paketleme İşi yaparak para kazanma firsati başlamiştir Boş vaktini evde ek iş yaparak değerlendiren bir çok kişi, evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile mezura paketleme işi yaparak gelir sağlamakta.

 

evde mezura paketleme işi

Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için her gün yeni ek iş ilanları araştırarak tüm para kazanma yollarını sizlere aktarmaktayız Bugun sizlere Mezura hakkında bilgiler vereceğiz Mezura, ölçüm almada kullanılan genellikle esnek yapılı bir metredir. Mezuralar, yumuşak plastik, muşamba veya ince metalden yapılır. Boyu en az 150 cm'dir. Ölçü alma, kalıp kontrolü, kalıp yerleştirme ve düz boy iplik kontrolünde kullanılır.Bugün sizlere evde mezura paketleme işinden bahsedeceğiz.

Mezura nedir

Bazıları mesura da diyor peki mezura nedir, terzilikte kullanılan metre. Ama metre deyince başka bir şe akıllara gelebilir. Metre ve mezura arasındaki fark biri yumuşak ve esnek, diğeri metalden esnekliği az,Mezuranın her iki ucunda da metal bir giriş vardır. Çizgiler arası milimetrik hesaplar yapılarak ayarlanmıştır. Her bir santimetrede bir atılan, diğer çizgilere kıyasla daha iri olan çizgiler bulunur. Bu çizgiler sayesinde ölçümü yapılan maddenin ebatı belirlenir. Mezuralar genellikle 1,5 metre uzunluğunda üretilir. Kumaş ölçüsünü alabilmek adına üretildikleri materyallerin kayganlık hissi oluşturabilecek materyaller olmasında yarar vardır. Genellikle modacılar, tasarımcılar, terziler, dikiş işleri ile uğraşanlar ve elbise dikimevleri tarafından kullanılır. 

Mezura paketleme işi nasıl yapılır

Yoğun bir şekilde mezura imalat yapan tekstil firmaları, siparişleri yetiştirmekte zorlandıkları zamanlarda ellerinde ki mezura paketleme işlerini dışarıda yaptırarak siparişleri kısa sürede yetiştirmeye çalışırlar. Sizde evinizde bu paketleme işi yaparak kazanç sağlamış olursunuz.

Birbirinden farklı renk ve boyutta ki mezuralar ve uçlarında ki metal parçalar firmalar tarafından size teslim edilecek. Aynı şekilde paketleme işi sırasında gerekli olacak diğer tüm malzemeler de firmalara tarafından size teslim edilecek.

İlk aşama olarak mezuraların uç kısımlarına, metal parçaları yerleştirmeniz istenecek sizden. Mezuraların uç kısımlarına yerleştirdiğiniz metal parçaları çekiç yardımı ile döverek yerlerine iyice oturmasını sağlayacaksınız. Daha sonra mezuraları uç kısmından sararak rulo haline getireceksiniz. Rulo haline getirdiğiniz mezurayı bant ile yapıştırarak açılmasını önleyeceksiniz. En son işlem olarak da ambalajına yerleştirerek mezura paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Mezure Başvurunu nasıl yaparim

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz, yer alan ek iş başvuru formunu doldurup göndererek mezura paketleme işi için başvuruda bulunabilirsiniz. Herhangi bir yaş sınırının olmadığı bu iş modelinde dileyen herkes başvuruda bulunabilir. Firmalar başvurunuzu değerlendirdikten sonra en kısa sürede size geri dönüş yapacaklardır.

Mezura paketleme işi kaç Ayda para kazandırır

Sorunsuz bir şekilde paketlediğiniz her mezura için kazancınız ortalama 40 ile 80 kuruş arasında olacaktır. Ödemenizi haftalık olarak alacağınız gibi dilerseniz aylık olarak toptan da alabilirsiniz. Eliniz seri ve hızlı ise haftalık 500 TL, aylık olarak da 2.000 TL ve üzerinde kazanmanız mümkün.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Evde Paketleme İşi

 • Evde Ek iş yapmak Evde Ek iş yapmak Evde Ek iş yapmak eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde Ek iş yapmak her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Örgü Şişi Paketleme Örgü Şişi Paketleme Kiş geldi hanimlar Evde Örgü Şişi Paketleme İşi yaparak sizde evinize katkı sağlamak istemezmisiniz,örgü şişi paketleme işi yaparak aylık butçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlari nineler bu haberimizi iyi Okusun Evde Örgü Şişi Paketleme İşi – Ek İş Veren Firmalar iletişim ve telefon numaralari
 • İş kur İş iLanlari İş kur İş iLanlari Başvuru Şartları neler İş kur İş iLanlari İŞKUR Temizlik Görevlisi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır,İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 3.682 Temizlik Görevlisi alım ilanları! 2021 iş ilanları burada
 • Evde Gözlük İpi Paketleme İşi Evde Gözlük İpi Paketleme İşi Gözlüğümü takarim evde ek işimi yaparim diyenler Evde Gözlük İpi Hazırlama ve Paketleme İşi yaparak eve ek gelir getirmek istemezmısınız gözlük ipi paketleyerek para kazanacağınız yeni iş fırsatı sizleri beklıyor kısaca gözlüğü boyuna asmayı sağlayan ve kaybetmenizi güçleştirirken yeni bir takı alanı yaratan aksesuarlar gözlük ipleir yeni iş imkani olmaya devam edıyor
 • Kol Düğmeleri Paketleyerek Kazanmak Kol Düğmeleri Paketleyerek Kazanmak  Kol Düğmeleri Paketleyerek Evden Para Kazanmak, eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Kol Düğmeleri Paketleyerek 3500 TL Kazanmak, İş Başvurusu Kanalı her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Zimba Makinesi Paketleme Zimba Makinesi Paketleme Evde Zımba Makinesi Paketleme İşi en çok çocuklarin odevlerini yaparken ev hanimlarina lazim oluor dosyalari zimabalamak için daha sonra ofis işyerlerinde kullanilan zimba ve makınasi paketle işi artik evden paketleme ile iş imkani sektorune adim atti
 • Deprem Çantası Hazırlama işi Deprem Çantası Hazırlama işi Sizde evinizde firmaların vereceği deprem çantası hazırlama işlerini yaparak para kazanmış olacaksınız Deprem çantası neden önemli Evde Deprem Çantası Hazırlama işi Nasil yapilir Deprem çantasına neler koyabiliriz Deprem çantasında bulunması gereken malzemeler ne işe yarar Deprem kitinde aşağıdakilerden hangisi yer almalıdır
 • Evde Sabun Paketleme İşi Evde Sabun Paketleme İşi Evde Sabun Paketleme İşi eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde Sabun Paketleme İşi her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • su tabancası paketleme su tabancası paketleme Evde su tabancası paketleme işi yaparak aylık evinize katkida bulunmak istemezmisiniz Evde su tabancası paketleme işi diyince bir birine sü fişkirtan ufak çocuklar gelır aklıma yaz ayinin gelmesi ile birlikte çocuklarin sokaklarda Su Tabancası ile oynama vaktide geldi,
 • Saç Spreyi Paketleme Saç Spreyi Paketleme saçlariniz sağa dola dağilmasin diye kullandiğimiz spreyler Evde Saç Spreyi Paketleme İşi sektoruen girerek ekmek kapısı oldu,sizde saç spreyi paketleme işinden para kazanmak veya butçenize az da olsa ek gelir elde etmek istıyrosanız bizi takip etmeye devam ediniz