Yasal Uyarı

Site’nin kullanılması, Sitede sunulan ve sağlanan veri ve bilgilerin kullanımı, bu veri ve bilgiler esasında yapılan davranışlar veya Site’ye erişim sebebiyle maruz kalınabiliecek herhangi türden bilgisayar virüsleri, trojan ve benzeri kötü amaçlı yazılımlar(malware) da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, kullanıcıların ve/veya diğer üçüncü kişilerin herhangi bir sebepten ötürü uğrayabilecekleri her türlü ve tüm doğrudan ve dolaylı zarar, ziyan, hasar ve/veya kayıplar ile ilgili Eveisveren.com’un hiçbir hukuki veya cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. Kullanıcılar, yukarıda anılan zararlar sebebiyle Eveisveren’den her ne isim altında olursa olsun herhangi bir talep veya iddiada bulunmayacaklarını peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.

Kullanıcıların ve/veya başkaca üçüncü kişilerin sürekli bir şekilde ve ayıpsız faaliyette bulunacağı hususunda Eveisveren.com herhangi bir taahhüt veya garanti vermemektedir.

Eveisveren.com, kullanıcılara veya üçüncü kişilere karşı Sitede sunulan ve yayınlanan bilgi ve verilerin içeriği, doğruluğu, yeterliliği ve eksiksizliği hususunda herhangi bir bir taahhütte bulunmamakta veya bir garanti vermemektedir.

Eveisveren.com, bannerlar vasıtasıyla, veya başkaca bir şekilde adresi verilen, reklamı yapılan veya paylaşılan internet sitelerinin içeriğinden veya bu sitelerde sunulan hizmet ve faaliyetlerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Site’nin kullanılması, Site’ye giriş veya erişim yapılması sırasında Kullanıcılar, Eveisveren.com’un ve üçüncü kişilerin yasal haklarını göz önünde bulundurmak ve bu hakları ihlal etmemek ile yükümlüdür. Kullanıcılar, herhangi bir üçüncü kişinin yasal hakkının ihlal edilmesi sebebiyle doğacak zararlardan tamamen kendilerinin sorumlu olduklarını ve Eveisveren.com’un bu zararlardan sorumlu tutulamayacağını peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmektedir..

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan haber, video ve resim içeriği erişimi sağlayıcı olarak hizmet vermektedir..

İlgili yasaya göre, site yönetiminin ekleyip zaman aşımına uğramış, haberleri, videoları ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Site içeriğindeki, haberler kaynak gösterilerek yayımlanmaktadır. Telif hakkı olan haber, resim, video siteleri ve şahıslar, telif hakkı olduğu içeriği, iletişim linki ile bize ulaştıktan sonra 3 gün içinde siteden kaldırılır.

Önemli bilgilendirme

Eveisveren.com yer alan içerikler yabancı kaynaklardan yada internet ortamından, el ilanlarından, internet ilan sitelerinden alınan toplama ve derleme bilgiler paylaşılmaktadır. Hiç bir kurum yada şahıs ile bir bağlantımız, aracılığımız, hak talebimiz bulunmamaktadır. Sitemiz adını veren yada sitemizde yer alan form gibi iletişim araçlarından sizinle iletişime geçen yada herhangi bir web sitesi, sosyal medya gibi mecralarda adımızı kullanarak sizinle iletişime geçen kimselerin Eveisveren.com sitesi ile bir bağlantısı olmadığını açıkça beyan ederiz.

Aynı şekilde bu kişi yada kişilerin yada firmaların sizden para talep ederek istedikleri ön ödemelerden, kaporalardan, harçlık yada yol giderlerinden sitemiz hiç bir şekilde sorumlu değildir, bağlantısı bulunmamaktadır. Her fırsatta belirttiğimiz üzere size iş verecek olan hiç bir kimse sizden para talep etmez, edemez. Bu kişilere hiç bir şekilde para, ödeme göndermeyin. Gönderdiğiniz hiç bir ödemeden, paradan Eveisveren.com sitesi ve yetkilileri sorumlu tutulamaz..