Zimba Makinesi Paketleme

Zimba Makinesi Paketleme
Etiketler Evde Zımba Makinesi Paketleme İşi,ne kadar kazandirir,nasil yapilir
iş fikirleri Zimba Makinesi Paketleme
Kategori is-imkani
Bu iş İlani 6528 Kez Başvuru Almıştır
Yazar evde iş paketleme

Zimba Makinesi Paketleme Hakkında Detaylar

Evde Zımba Makinesi Paketleme İşi en çok çocuklarin odevlerini yaparken ev hanimlarina lazim oluor dosyalari zimabalamak için daha sonra ofis işyerlerinde kullanilan zimba ve makınasi paketle işi artik evden paketleme ile iş imkani sektorune adim atti

 

sevgili eve ek iş almak için bizi takip eden ziyaretçilerimiz. Bugün sizlere üzün zamndir takip edip araştiram aiçinde olduğümuz  Evde Zımba Makinesi Paketleme İşinden bahsedeceğiz. artik herkesin bildiği gibi millet ek iş ilanlarıni her geçen gun daha çok araştirmaktadir guncel iş haline gelmiş olup bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi pandemiden dolayı kimse evden dişari çıkamamasidir. Bu talep yoğunluğuna en çok sevinen taraf ise eve ek iş vere firmalardır çünkü önceden aldıkları siparişleri zamanında teslim etme konusunda yetersiz kaldıkları için müşterilerine mahçup olduklarını belirtirken bu yoğun talepler sayesinde siparişleri gününde teslim etmeye başladıklarını açıkladılar.

Zımba Nedir?

Zımba ofislerde, okullarda, hastanelerde ve hatta evlerde bile sıklıkla kullanılan eşyalar arasında bulunur. Önemli belge ve yazışmaları bir arada tutmak ve kaybolmalarını engellemek amacıyla kullanılan çok işlevsel bir araçtır. Zımbalama işlemi için oldukça ince olan ve geniş bir “U” harfi şeklini andıran teller kullanılır. Bakır ve gümüş gibi farklı seçenekleri olan bu tellere de zımba teli adı verilir. Zımba tellerinin içine yerleştirilen ve kağıtları birleştirmek için gereken baskıyı sunan makinelere ise zımba makineleri denir. Eski yıllarda tek tip zımba makineleri üretiliyor olsa da bugün profesyonel kollu, arşiv tipi, pens tipi ya da güç tasarruflu zımba makinesi gibi farklı kullanım avantajları sunan seçenekler bulmanız mümkün. Ofmark’ta bulunan işlevsel zımba makinelerini inceleyerek farklı makine tiplerine kolaylıkla ulaşabilir ve ofis işlerinizi daha pratik bir hale getirebilirsiniz. 

Zımba Ne İşe Yarar?

Zımba makineleri, içine eklenen minik zımba telleri sayesinde kağıt ve benzeri materyalleri bir arada tutma imkanı sunan oldukça kullanışlı ve pratik ofis araçlarıdır. Benzeri bir tutturma uygulaması için ataş ve iğneleme gibi seçenekler bulunsa da hiçbiri zımba kadar güçlü ve yeterli bir kullanım sunmaz. Zımba çeşitleri arasından, ihtiyacınıza yönelik en doğru ürünü seçerek kalın kağıt tomarlarını bile rahatlıkla bir arada tutmanız mümkündür. Üstelik zımbalanmış belgelere göz atmak da çok daha kolaydır. Zımbalanmış sayfaları açılmadan ya da dağılmadan rahatlıkla çevirebilir ve kağıda herhangi bir zarar vermeden özgürce çalışabilirsiniz. Özellikle kalın yıl sonu raporlarını, kurum içi resmi yazışmaları ve önemli muhasebe faturalarını bir arada tutmak ya da klasörler içinde de düzen sağlamak için de zımba makinelerinden faydalanabilirsiniz.

Zımba Nasıl Kullanılır?

Zımba makinesinin arasına yerleştirilen kağıtlar makinenin kol bölümüne el ile uygulanan güç sayesinde birbirine tutturulur. Uyguladığınız basınç sırasında makinenin içindeki zımba teli kızaklı yuvasından çıkarak kağıdı deler ve kağıtların sonlandığı noktada iki ucundan kıvrılarak birleştirme işlemini gerçekleştirir. Anzak zımba makinesini kullanırken elinizdeki makinenin kağıt birleştirme kapasitesine dikkat etmeniz gerekir. Örneğin, makineniz sadece 16 sayfayı zımbalama kapasitesine sahip ise daha kalın desteleri zımbalarken asla kullanmamalısınız. Aksi takdirde makine koluna ve zımba çıkış alanına zarar verebilirsiniz. Ofmark’ın sunduğu seçenekler arasında 240 sayfaya kadar zımbalama işlemi yapabilen arşiv tipi makine çeşitlerini bulabilirsiniz.  

Tel zımba makinesi nasıl yapılır

Pense tipi tel zımbalar, pense gibi açılıp kapanarak zımbalama işlerini hızlı ve düzgün bir şekilde hallederler. Bu zımbaların yapımında ilk adım üst kapağın yapılmasıdır. 160 ton kuvvet uygulayan bir pres çelik parçalara eğik bir profil veriyor. Otomatik bir robot nikel çelik yuvalara ray yerleştirerek zımbanın ön ucunda ki dikey tel raylarını oluşturuyor ve yuvanın uçlarını kıvırarak iki parçayı birbirine sabitliyor.

Firma size geldiği zaman size örnek amaçlı yaparak göstermekte ve yapılış anlatımlı video bırakarak sizden o şekilde yapmanızı istemektedir. Firma size haftada bir kez ugrayarak yapmaış olduğunuz ürünleri teslim alarak eğer malzeme eksikliğiniz bulunuyorsa onları gidermektedir.

Zımba makinesi paketleme işi nasıl yapılır

Zımba makinesinin imalat aşamasını kademe kademe öğrendiniz. Sıra, bu makinelerin sizin tarafınızdan paketlenmesi işlemine geldi. Zımba makinelerini hepiniz biliyorsunuzdur, birbirinden farklı renkleri bulunmaktadır. Öncelikli olarak karışık bir şekilde size teslim edilecek olan zımba makinelerini renklerine göre ayırmanız gerekecek. Ayırma işlemi sırasında zımba makinelerinin alt kısmına ürünün seri numarasının yer aldığı etiketleri yapıştıracaksınız.

Renklerine göre ayırma ve etiketleme işlemlerini tamamladıktan sonra zımba makinelerini aynı renk kutularına koyup, kutunun içerisine de bir kutu zımba teli koyarak kapatacaksınız. Daha sonra zımba makinelerini renklerine göre, sayılı bir şekilde kolilere yerleştirip, kolilerin üzerine içerisinde ki zımba makinesinin rengini ve kolide kaç adet makine olduğunu yazıp, kolileri kapatarak paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Paketleme işi için firmanın temin edeceği ücretsiz malzemeler:

 1. Koli
 2. Koli bandı
 3. Maket bıçağı
 4. Etiket
 5. İş eldiveni
 6. Maske
 7. Zımba makinesi paketleme işi ne kadar kazandırır? Başvuru nasıl yapılır?

 8. Zımba makinesi paketleme işinde alacağınız ücretler sezon yoğunluğuna göre değişkenlik gösterecektir. Örneğin Pandemi’den dolayı bir çok iş yeri ve öğrenim kurumu yeniden faaliyet göstermeye başladığında kazancınız çok daha fazla olacaktır. Şuan için ortalama olarak haftalık 300 TL ile 600 TL arasında gelir elde etmeniz mümkün yani aylık çok iyi çalişma yaparsaniz asgeri ücrete eş değer bir rakam diyebiliriz. İş yoğunluğu olduğu zamanlar bu ücretler aylık 3.000 TL kadar yükselebilmekte.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İşler

 • İstiridye Mantarı Paketleme İstiridye Mantarı Paketleme istiridye mantarı paketleme eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.istiridye mantarı paketleme - oyster mushroom packet her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Sermayesiz 2021 İş Fikirleri Sermayesiz 2021 İş Fikirleri Sermayesiz 2022 İş Fikirleri,en karlı iş fikirleri,sermayesiz işler 2021,sermayesiz iş kurmak istiyorum,sermayesiz iş fikirleri,sermayesiz işler,iş fikirleri girişimcilik,yeni iş fikirleri 2021
 • Evde iş yapmakdan yorulan kadınlara Evde iş yapmakdan yorulan kadınlara Evde iş yapmakdan yorulan kadınlara eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde iş yapmakdan yorulan kadınlara her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Evde Poşet Paketleme Evde Poşet Paketleme evet hanimlar beyler ek iş imkanlarina yeni bir iş daha eklendi Evde Poşet Paketleyerek Para Kazanma hakkinda tüm merak ettiğiniz bilgiler ve Evde poşet paketleme işi yaparak aylık ne kazanirim diyenler
 • Makale Yazarak Para Kazanmak Makale Yazarak Para Kazanmak Evde Makale Yazarak Para Kazanmak nedir kalemi kuvvetli olanlar klavyesi sağlam olanlar için yeni iş firsati Makale yazarak para kazanmak basit ancak etkili ve uzun yıllar daha önemini koruyacak bir internetten para kazanma yoludur
 • Evde Kibrit Paketleme İşi Evde Kibrit Paketleme İşi Evde Kibrit Paketleme İşi,evde kutulama, katlama yada paketleme işlerinin arasina yeni katilan Kibrit Paketleme oldukça ilgi gorduğünden sizlere bugunku konumuz Kibriti çak evleri yak değil elbette,Evde Kibrit Paketleme İşi nasil yapilir nereden alinir ne kadar gelir getirir olucak
 • kravat paketleme kravat paketleme Evde kravat paketleme işi veren firmalar sayesinde sizde ek gelir elde etme imkanina sahip olabilir,Kravat adetlerini koli üzerine yazdıktan sonra kolileri bantlayıp paketleme işini tamamlamış olup anlaştiğiniz ücreti alabılırsınız
 • Evden eve nakliyat - Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ? Evden eve nakliyat - Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ? Evden eve nakliyat - Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ? eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evden eve nakliyat - Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ? her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • ikinci el eşya satarak para kazanma ikinci el eşya satarak para kazanma ikinci el eşya satarak para kazanma,İkinci el ev eşyalarınızı en yüksek fiyata satarak para kazanabılırsınız,kullanmadığım eşyaları satmak istiyorum ne satıp para kazanabilirim para edecek şeyler eşya satma siteleri
 • fermuar çeker paketleme fermuar çeker paketleme Evde fermuar çeker paketleme işi,Evde çalışmak isteyen fermuar çeker paketleme işi yapmak isteyen ev hanımları Yine bir paketleme işini sizlerle paylaşmakdan gurur duyuyoruz,ev hanımları için evde ek iş imkanı her geçen gün artıyor ve ek iş ilanları 2022 yilinda da sizlere bilgi vermeye devam edecek