Zimba Makinesi Paketleme

Zimba Makinesi Paketleme
Etiketler Evde Zımba Makinesi Paketleme İşi,ne kadar kazandirir,nasil yapilir
iş fikirleri Zimba Makinesi Paketleme
Kategori is-imkani
Bu iş İlani 6955 Kez Başvuru Almıştır
Yazar evde iş paketleme

Zimba Makinesi Paketleme Hakkında Detaylar

Evde Zımba Makinesi Paketleme İşi en çok çocuklarin odevlerini yaparken ev hanimlarina lazim oluor dosyalari zimabalamak için daha sonra ofis işyerlerinde kullanilan zimba ve makınasi paketle işi artik evden paketleme ile iş imkani sektorune adim atti

 

sevgili eve ek iş almak için bizi takip eden ziyaretçilerimiz. Bugün sizlere üzün zamndir takip edip araştiram aiçinde olduğümuz  Evde Zımba Makinesi Paketleme İşinden bahsedeceğiz. artik herkesin bildiği gibi millet ek iş ilanlarıni her geçen gun daha çok araştirmaktadir guncel iş haline gelmiş olup bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi pandemiden dolayı kimse evden dişari çıkamamasidir. Bu talep yoğunluğuna en çok sevinen taraf ise eve ek iş vere firmalardır çünkü önceden aldıkları siparişleri zamanında teslim etme konusunda yetersiz kaldıkları için müşterilerine mahçup olduklarını belirtirken bu yoğun talepler sayesinde siparişleri gününde teslim etmeye başladıklarını açıkladılar.

Zımba Nedir?

Zımba ofislerde, okullarda, hastanelerde ve hatta evlerde bile sıklıkla kullanılan eşyalar arasında bulunur. Önemli belge ve yazışmaları bir arada tutmak ve kaybolmalarını engellemek amacıyla kullanılan çok işlevsel bir araçtır. Zımbalama işlemi için oldukça ince olan ve geniş bir “U” harfi şeklini andıran teller kullanılır. Bakır ve gümüş gibi farklı seçenekleri olan bu tellere de zımba teli adı verilir. Zımba tellerinin içine yerleştirilen ve kağıtları birleştirmek için gereken baskıyı sunan makinelere ise zımba makineleri denir. Eski yıllarda tek tip zımba makineleri üretiliyor olsa da bugün profesyonel kollu, arşiv tipi, pens tipi ya da güç tasarruflu zımba makinesi gibi farklı kullanım avantajları sunan seçenekler bulmanız mümkün. Ofmark’ta bulunan işlevsel zımba makinelerini inceleyerek farklı makine tiplerine kolaylıkla ulaşabilir ve ofis işlerinizi daha pratik bir hale getirebilirsiniz. 

Zımba Ne İşe Yarar?

Zımba makineleri, içine eklenen minik zımba telleri sayesinde kağıt ve benzeri materyalleri bir arada tutma imkanı sunan oldukça kullanışlı ve pratik ofis araçlarıdır. Benzeri bir tutturma uygulaması için ataş ve iğneleme gibi seçenekler bulunsa da hiçbiri zımba kadar güçlü ve yeterli bir kullanım sunmaz. Zımba çeşitleri arasından, ihtiyacınıza yönelik en doğru ürünü seçerek kalın kağıt tomarlarını bile rahatlıkla bir arada tutmanız mümkündür. Üstelik zımbalanmış belgelere göz atmak da çok daha kolaydır. Zımbalanmış sayfaları açılmadan ya da dağılmadan rahatlıkla çevirebilir ve kağıda herhangi bir zarar vermeden özgürce çalışabilirsiniz. Özellikle kalın yıl sonu raporlarını, kurum içi resmi yazışmaları ve önemli muhasebe faturalarını bir arada tutmak ya da klasörler içinde de düzen sağlamak için de zımba makinelerinden faydalanabilirsiniz.

Zımba Nasıl Kullanılır?

Zımba makinesinin arasına yerleştirilen kağıtlar makinenin kol bölümüne el ile uygulanan güç sayesinde birbirine tutturulur. Uyguladığınız basınç sırasında makinenin içindeki zımba teli kızaklı yuvasından çıkarak kağıdı deler ve kağıtların sonlandığı noktada iki ucundan kıvrılarak birleştirme işlemini gerçekleştirir. Anzak zımba makinesini kullanırken elinizdeki makinenin kağıt birleştirme kapasitesine dikkat etmeniz gerekir. Örneğin, makineniz sadece 16 sayfayı zımbalama kapasitesine sahip ise daha kalın desteleri zımbalarken asla kullanmamalısınız. Aksi takdirde makine koluna ve zımba çıkış alanına zarar verebilirsiniz. Ofmark’ın sunduğu seçenekler arasında 240 sayfaya kadar zımbalama işlemi yapabilen arşiv tipi makine çeşitlerini bulabilirsiniz.  

Tel zımba makinesi nasıl yapılır

Pense tipi tel zımbalar, pense gibi açılıp kapanarak zımbalama işlerini hızlı ve düzgün bir şekilde hallederler. Bu zımbaların yapımında ilk adım üst kapağın yapılmasıdır. 160 ton kuvvet uygulayan bir pres çelik parçalara eğik bir profil veriyor. Otomatik bir robot nikel çelik yuvalara ray yerleştirerek zımbanın ön ucunda ki dikey tel raylarını oluşturuyor ve yuvanın uçlarını kıvırarak iki parçayı birbirine sabitliyor.

Firma size geldiği zaman size örnek amaçlı yaparak göstermekte ve yapılış anlatımlı video bırakarak sizden o şekilde yapmanızı istemektedir. Firma size haftada bir kez ugrayarak yapmaış olduğunuz ürünleri teslim alarak eğer malzeme eksikliğiniz bulunuyorsa onları gidermektedir.

Zımba makinesi paketleme işi nasıl yapılır

Zımba makinesinin imalat aşamasını kademe kademe öğrendiniz. Sıra, bu makinelerin sizin tarafınızdan paketlenmesi işlemine geldi. Zımba makinelerini hepiniz biliyorsunuzdur, birbirinden farklı renkleri bulunmaktadır. Öncelikli olarak karışık bir şekilde size teslim edilecek olan zımba makinelerini renklerine göre ayırmanız gerekecek. Ayırma işlemi sırasında zımba makinelerinin alt kısmına ürünün seri numarasının yer aldığı etiketleri yapıştıracaksınız.

Renklerine göre ayırma ve etiketleme işlemlerini tamamladıktan sonra zımba makinelerini aynı renk kutularına koyup, kutunun içerisine de bir kutu zımba teli koyarak kapatacaksınız. Daha sonra zımba makinelerini renklerine göre, sayılı bir şekilde kolilere yerleştirip, kolilerin üzerine içerisinde ki zımba makinesinin rengini ve kolide kaç adet makine olduğunu yazıp, kolileri kapatarak paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Paketleme işi için firmanın temin edeceği ücretsiz malzemeler:

 1. Koli
 2. Koli bandı
 3. Maket bıçağı
 4. Etiket
 5. İş eldiveni
 6. Maske
 7. Zımba makinesi paketleme işi ne kadar kazandırır? Başvuru nasıl yapılır?

 8. Zımba makinesi paketleme işinde alacağınız ücretler sezon yoğunluğuna göre değişkenlik gösterecektir. Örneğin Pandemi’den dolayı bir çok iş yeri ve öğrenim kurumu yeniden faaliyet göstermeye başladığında kazancınız çok daha fazla olacaktır. Şuan için ortalama olarak haftalık 300 TL ile 600 TL arasında gelir elde etmeniz mümkün yani aylık çok iyi çalişma yaparsaniz asgeri ücrete eş değer bir rakam diyebiliriz. İş yoğunluğu olduğu zamanlar bu ücretler aylık 3.000 TL kadar yükselebilmekte.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İşler

 • ikinci el eşya satarak para kazanma ikinci el eşya satarak para kazanma ikinci el eşya satarak para kazanma,İkinci el ev eşyalarınızı en yüksek fiyata satarak para kazanabılırsınız,kullanmadığım eşyaları satmak istiyorum ne satıp para kazanabilirim para edecek şeyler eşya satma siteleri
 • Evde Ek iş yapmak Evde Ek iş yapmak Evde Ek iş yapmak eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde Ek iş yapmak her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Evde Salça Yaparak Para Kazanmak Ek İş Fikirleri Evde Salça Yaparak Para Kazanmak Ek İş Fikirleri Evde Salça Yaparak Para Kazanmak Ek İş Fikirleri eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde Salça Yaparak Para Kazanmak Ek İş Fikirleri her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Gözlük Kutusu Paketleme Gözlük Kutusu Paketleme Gözlük takarim havami atarim diyenler Evde Gözlük Kutusu Paketleme İşi yapip hem parayi cebe atip hemde havanizi atmak istermısınız,Gözlük kılıfı paketleme işi yaparak para kazanmak isteyen hanimlar beyler gencler hepiniz bizim yazilarimizi takip ederek akla hayale gelmeyecek kadar ek gelir elde edebilirsiniz
 • Evden Eve Nakliyat Paketleme nasıl yapılır Evden Eve Nakliyat Paketleme nasıl yapılır Evden Eve Nakliyat Paketleme nasıl yapılır | Antalya Evden Eve Nakliyat eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evden Eve Nakliyat Paketleme nasıl yapılır | Antalya Evden Eve Nakliyat her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • İş kur İş iLanlari İş kur İş iLanlari Başvuru Şartları neler İş kur İş iLanlari İŞKUR Temizlik Görevlisi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır,İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 3.682 Temizlik Görevlisi alım ilanları! 2021 iş ilanları burada
 • su tabancası paketleme su tabancası paketleme Evde su tabancası paketleme işi yaparak aylık evinize katkida bulunmak istemezmisiniz Evde su tabancası paketleme işi diyince bir birine sü fişkirtan ufak çocuklar gelır aklıma yaz ayinin gelmesi ile birlikte çocuklarin sokaklarda Su Tabancası ile oynama vaktide geldi,
 • Zimba Makinesi Paketleme Zimba Makinesi Paketleme Evde Zımba Makinesi Paketleme İşi en çok çocuklarin odevlerini yaparken ev hanimlarina lazim oluor dosyalari zimabalamak için daha sonra ofis işyerlerinde kullanilan zimba ve makınasi paketle işi artik evden paketleme ile iş imkani sektorune adim atti
 • Kol Düğmeleri Paketleyerek Kazanmak Kol Düğmeleri Paketleyerek Kazanmak  Kol Düğmeleri Paketleyerek Evden Para Kazanmak, eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Kol Düğmeleri Paketleyerek 3500 TL Kazanmak, İş Başvurusu Kanalı her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • araba süsü paketleme araba süsü paketleme Araba süsü nedir nasil paketlenir ve ne kadar kazanç elde edilir Evde Araba Süsü Paketleme İşi yeni yilin en çok tercih edilen işleri arasina girmeyi başardı,sizde araba süsü paketleme işi almak ve evinizde yapmak istıyrosaniz henuz geç kalmadiniz evinize katkı sağlayacak ek iş firsatini kaçirmayın