Asma Kilit Paketleme işi

 Asma Kilit Paketleme işi
Etiketler Evde Asma Kilit ,Paketleme İşi yaparak ,ek gelir kazanabilirsiniz
iş fikirleri Asma Kilit Paketleme işi
Kategori is-imkani
Bu iş İlani 1900 Kez Başvuru Almıştır
Yazar evde iş paketleme

Asma Kilit Paketleme işi Hakkında Detaylar

Evde Asma Kilit Paketleme İşini dukkana kilidi vurma ile kariştirmayin Evde asma kilit paketleme işi ile parayi çüvvallayip para sandiğina kilit vuranlardaniz demeye az kaldi herşey aklima gelirdide o kepenklere taktiğimiz asma kilit paketleyerek para kazanacağim aklima gelmezdi,Detaylı bilgi ve ek iş başvurusu için sayfamızı ziyaret edin

 

Evde asma kilit paketleme işi

İşsizlik , bereketli kazanç ve gönlümüzdeki iş için eLden ele dilden dile Gunumuzun ortak sorunu  evde ne iş yapariz nasil parayi kapariz oldu Benım Gözlemlediğim Evde ek iş yapanların sayısı gün geçtikte artmakta olduğü herkes yaşlisi genci  en çok kazandıran işleri arayıp onlara başvuru yapmayı tercih ediyor.  Hepimiz güvenliğimiz için bir dizi tedbirler alırız. Örneğin araba sürerken yada arabada seyahat ederken emniyet kemeri takarız. Evden çıkarken son kez ütünün fişini çekmiş miyiz diye bakar, doğal gaz, tüp vb eşyaların altını kontrol ederiz. Evimizde kapı ve pencereleri kilitleriz bu adam ne dıor diye yazimi Okuyorsaniz eğer Peki güvenliğimizi sağlayan bu asma kilitleri, kullanılabilir satışa hazır hale getirip para kazanacağınızı söylesek ne düşünürsünüz? Evet asma kilit paketleme işinden bahsediyoruz. Evde asma kilit paketleyip ek iş yaparak para kazanabilir, ekonomik anlamda aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz..

Asma Kilit Nedir

Halkalara veya üzerinde delik yer alan çıkıntılara asmak suresi ile kullanılır. Demir, pirinç, çelik gibi farklı maddelerden üretilmektedir. Üretilen ilk kilit türlerinden biri olarak bilinir. İhtiyaca bağlı olarak yassı, uzun mandal, şifreli, dikey şeklinde bulunabilir. Kullanılacak alana göre de; 20’lik, 30’luk, 40’lık, 50’lik, 60’lık modelleri bulunabilir.

Öncelikle adı üzerinde alarmlı bu asma kilitler. Alarmlı asma kilit mi olur demeyin, yapmışlar işte. Nasıl çalışıyor, normal asma kilit gibi kilitliyorsunuz, kurcalanınca ilk önce üç kere beep sesi çıkıyor, eğer daha fazla kurcalanmaya devam ederse de bayağı bir alarm çalmaya başlıyor,Diğer ilginç ve önemli özelliği de anahtarının kopyalanamaması, ham anahtarı bulunmadığından anahtarcılar kopyasını yapamıyor. Yani çalışanınıza verseniz dahi aklınız arkada kalmıyor, ki bence bu bir asma kilit için çok önemli bir özellik.  Sonuçta herkes çalışanlarına veriyor anahtarları bir şekilde, ve çalışanlar her zaman çıkabilir işten. Siz de bu asma kilit sayesinde her seferinde asma kilit değiştirmek zorunda kalmıyorsunuz.

Hırsızlardan Nasıl Korunmalıyız?

 • Öncelikle Kapınıza İyi bir Alarm Sistemi taktırmanız ve bu sistemi mutlaka profösyonel bir marka alarm sistemi desteği ile kurdurmanız.
 • Kapınızı Çok sağlam ve piyasa malı olmayan saç kalınlığı 3 mm üstünde olacak Çelik Kapı montajı yaptırmanız ve bu kapıları mümkünse Mutlock ve Kale Kapı gibi modelleri tercih etmeniz en önemli tavsiyemizdir.
 • Kapınıza Mutlaka ve Mutlaka iyi bir kilit taktırın.Açılmayan En sağlam Kilit  diye bilinen bir çok model aslında açılabilir fakat bizim sizlere sunduğumuz kilitler Hırsızları belli bir süre oyalayabilecek özel çelik modellerimiz olup anahtarları sadece sizin tarafınızdan kopyalanabilecek kilitlerdir. Özellikle belirtelimki sıradan piyasa malı bir kilidi 5 dakikada açabilirken bizim Açılmayan En sağlam Kilit diye size sunabileceğimiz kilitlerle matkap ve çeşitli aletlerle uğraşmak kaydı ile 45 dakika ile 1 saat uğraş ve efor sarfetmesi sonucu açacağını üstüne basarak vurgularız

Asma kilit  Paketleme işi nasıl yapılır

Her model birbirinden çok farklı olduğu için kolaylıkla ayırt edebilirsiniz. Ayırdığınız her asma kilit modelinin üzerine yedek anahtarı ile birlikte ikili anahtarlarını, halkalarından takıp kutusuna koyacaksınız. Bu paketleme işinde en çok dikkat etmeniz gereken husus, her asma kilidin içerisine anahtarları unutmadan koymanız olacaktır..

Her modelin kendine özel kolisi bulunmakta, işlemi biten asma kilitleri modellerine göre bu kolilere koyup paketleme işini tamamlamış olursunuz.

Asma kilit paketleme işini nasıl yapacağınızı, modellere göre nasıl ayıracağınızı, anahtarları paketlerine nasıl koyacağınızı firma görevlisi size detaylı bir şekilde anlatacak. Bazı asma kilitler biraz ağır olabileceği için paketleme sırasında kendinize zarar vermemeniz için dikkatli olmanız gerekecek. Firma görevlisi günlük olarak yaptığınız paketleri akşamları gelip sizden teslim alacak.

Bu ek iş modeli kafanıza yattıysa eğer aşağıda yer alan asma kilit ek iş başvuru formunu eksiksiz doldurup göndererek bu iş için aday olabilirsiniz. Yapılan tüm başvurular ek iş veren firmalar tarafından günlük olarak kontrol edilmektedir. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Asma kilit paketleme işinden Ne kadar Kazanirim

Asma kilit imalatı yapan firmalar, paketleme işlerini yetiştirebilmek için yüksek ücret ödemesi yapar. Her firmanın ödeyeceği tutar değişkenlik gösterir. Asma kilit paketleme işinde ödemeler aylık olarak yapılmaktadır,Bu işi yaparak aylık 2.500 TL ile 3.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza yapabilirsiniz istersenizde bir grup kurarak da yapailirsiniz bu işi yapanların söylediğine göre bu işi grup olarak yapmak tek yapmaktan biraz daha kazançlı olduğunu dile getirdiler. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişiler internetten ufak bir araştırma yaparak firmalara kolaylıkla ulaşabilirler ve başvuruda bulunabilirler.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Evde Paketleme İşi

 • Evde düdük paketleme işi Evde düdük paketleme işi Evde düdük paketleme işi Dediğim dedik Çaldiğim düdük diyenler Fabrikalar düdüklerin hazırlanıp paketlenmesi işlerini evlere ek iş olarak göndererek fabrika dışında yaptırırlar.sizde Evde düdük hazırlama ve paketleme işinden para kazanmak istıyrosaniz bu yazimizi dikkatlıce okuyunuz
 • istanbul da evde paketleme işi istanbul da evde paketleme işi istanbul da evde paketleme işi İstanbul Evde Paketleme İşi 2024 FİRMA VE TELEFON BİLGİLERİ Evde paketleme işi İstanbul için evden yapabileceğiniz en iyi iş hangileri diye merak edenler sitemizi ziyaret etsin
 • Evde İş Eldiveni Paketleme Evde İş Eldiveni Paketleme  İş eldivenleri yeteri kadar önemsenmese de belki de en önemli organlarımızdan biri olan ve günlük yaşantımızı idare etmek için gerekli olan ellerimizi koruyan malzemelerdir,Evde İş Eldiveni Paketleme işinden evinize katkı sağlamak ek gelir Kazanmak eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde İş Eldiveni Paketleme 2300 TL Kazanmak her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Gratis Maaşları - Güncel Gratis Personel Maaş Gratis Maaşları - Güncel Gratis Personel Maaş Gratis Maaşları - Güncel Gratis Personel Maaş, Gratis çalışan maaşları 2024 Gratis maaş günü Ne zaman Gratis Part Time maaş 2024 Gratis Part time maaş gratis te çalışmak için yaş sınırı gratis te çalışmak için şartlar Gratis maaşları hangi bankaya yatıyor Gratiste çalışmak
 • evde toka nasıl yapılır evde toka nasıl yapılır evde toka nasıl yapılır eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.evde toka nasıl yapılır her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Evden Para Kazanmanın Yolları Evden Para Kazanmanın Yolları Evden Para Kazanmanın Yolları evde Yatarak elımı suya sabuna dokunmadan nasil zengin olurum diye düşünenler En Kolay Para Kazanma Yolları (2024 yili için yüzlerce para kazanma taktiği Güncel Fikir) Evden yapılabilecek online iş fikirleri, günlük görevler ve para kazandıran siteler. İnternetten para kazanma
 • Zimba Makinesi Paketleme Zimba Makinesi Paketleme Evde Zımba Makinesi Paketleme İşi en çok çocuklarin odevlerini yaparken ev hanimlarina lazim oluor dosyalari zimabalamak için daha sonra ofis işyerlerinde kullanilan zimba ve makınasi paketle işi artik evden paketleme ile iş imkani sektorune adim atti
 • su tabancası paketleme su tabancası paketleme Evde su tabancası paketleme işi yaparak aylık evinize katkida bulunmak istemezmisiniz Evde su tabancası paketleme işi diyince bir birine sü fişkirtan ufak çocuklar gelır aklıma yaz ayinin gelmesi ile birlikte çocuklarin sokaklarda Su Tabancası ile oynama vaktide geldi,
 • uhu paketleme işi uhu paketleme işi Evde uhu paketleme işi Uhu paketleme işi gibi evde yapılan işler genellikle "evde ek iş" olarak adlandırılır. Ancak, bu tür iş tekliflerine dikkatli yaklaşmak önemlidir. Çünkü birçok dolandırıcılık ve sahte iş teklifi bulunmaktadır. İş arama sürecinde güvenilir kaynaklardan bilgi almak ve iş fırsatlarını değerlendirmek önemlidir.
 • Haftalık evde paketleme işi Haftalık evde paketleme işi Haftalık evde paketleme işi Paketleme işi nasıl bulabilirim Evde paketleme işi nasıl bulabilirim Akşamları ek iş olarak ne yapabilirim İŞKUR evde paketleme Nasıl Başvurulur Sahibinden evde PAKETLEME işi Evde PAKETLEME işi yapanların yorumları Güvenilir evde PAKETLEME işi Evde PAKETLEME işi Evde paketleme işi telefon numarası Evde PAKETLEME işi veren firmalar