Asma Kilit Paketleme işi

 Asma Kilit Paketleme işi
Etiketler Evde Asma Kilit ,Paketleme İşi yaparak ,ek gelir kazanabilirsiniz
iş fikirleri Asma Kilit Paketleme işi
Kategori is-imkani
Bu iş İlani 61 Kez Başvuru Almıştır
Yazar evde iş paketleme

Asma Kilit Paketleme işi Hakkında Detaylar

Evde Asma Kilit Paketleme İşini dukkana kilidi vurma ile kariştirmayin Evde asma kilit paketleme işi ile parayi çüvvallayip para sandiğina kilit vuranlardaniz demeye az kaldi herşey aklima gelirdide o kepenklere taktiğimiz asma kilit paketleyerek para kazanacağim aklima gelmezdi,Detaylı bilgi ve ek iş başvurusu için sayfamızı ziyaret edin

 

Evde asma kilit paketleme işi

İşsizlik , bereketli kazanç ve gönlümüzdeki iş için eLden ele dilden dile Gunumuzun ortak sorunu  evde ne iş yapariz nasil parayi kapariz oldu Benım Gözlemlediğim Evde ek iş yapanların sayısı gün geçtikte artmakta olduğü herkes yaşlisi genci  en çok kazandıran işleri arayıp onlara başvuru yapmayı tercih ediyor.  Hepimiz güvenliğimiz için bir dizi tedbirler alırız. Örneğin araba sürerken yada arabada seyahat ederken emniyet kemeri takarız. Evden çıkarken son kez ütünün fişini çekmiş miyiz diye bakar, doğal gaz, tüp vb eşyaların altını kontrol ederiz. Evimizde kapı ve pencereleri kilitleriz bu adam ne dıor diye yazimi Okuyorsaniz eğer Peki güvenliğimizi sağlayan bu asma kilitleri, kullanılabilir satışa hazır hale getirip para kazanacağınızı söylesek ne düşünürsünüz? Evet asma kilit paketleme işinden bahsediyoruz. Evde asma kilit paketleyip ek iş yaparak para kazanabilir, ekonomik anlamda aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz..

Asma Kilit Nedir

Halkalara veya üzerinde delik yer alan çıkıntılara asmak suresi ile kullanılır. Demir, pirinç, çelik gibi farklı maddelerden üretilmektedir. Üretilen ilk kilit türlerinden biri olarak bilinir. İhtiyaca bağlı olarak yassı, uzun mandal, şifreli, dikey şeklinde bulunabilir. Kullanılacak alana göre de; 20’lik, 30’luk, 40’lık, 50’lik, 60’lık modelleri bulunabilir.

Öncelikle adı üzerinde alarmlı bu asma kilitler. Alarmlı asma kilit mi olur demeyin, yapmışlar işte. Nasıl çalışıyor, normal asma kilit gibi kilitliyorsunuz, kurcalanınca ilk önce üç kere beep sesi çıkıyor, eğer daha fazla kurcalanmaya devam ederse de bayağı bir alarm çalmaya başlıyor,Diğer ilginç ve önemli özelliği de anahtarının kopyalanamaması, ham anahtarı bulunmadığından anahtarcılar kopyasını yapamıyor. Yani çalışanınıza verseniz dahi aklınız arkada kalmıyor, ki bence bu bir asma kilit için çok önemli bir özellik.  Sonuçta herkes çalışanlarına veriyor anahtarları bir şekilde, ve çalışanlar her zaman çıkabilir işten. Siz de bu asma kilit sayesinde her seferinde asma kilit değiştirmek zorunda kalmıyorsunuz.

Hırsızlardan Nasıl Korunmalıyız?

 • Öncelikle Kapınıza İyi bir Alarm Sistemi taktırmanız ve bu sistemi mutlaka profösyonel bir marka alarm sistemi desteği ile kurdurmanız.
 • Kapınızı Çok sağlam ve piyasa malı olmayan saç kalınlığı 3 mm üstünde olacak Çelik Kapı montajı yaptırmanız ve bu kapıları mümkünse Mutlock ve Kale Kapı gibi modelleri tercih etmeniz en önemli tavsiyemizdir.
 • Kapınıza Mutlaka ve Mutlaka iyi bir kilit taktırın.Açılmayan En sağlam Kilit  diye bilinen bir çok model aslında açılabilir fakat bizim sizlere sunduğumuz kilitler Hırsızları belli bir süre oyalayabilecek özel çelik modellerimiz olup anahtarları sadece sizin tarafınızdan kopyalanabilecek kilitlerdir. Özellikle belirtelimki sıradan piyasa malı bir kilidi 5 dakikada açabilirken bizim Açılmayan En sağlam Kilit diye size sunabileceğimiz kilitlerle matkap ve çeşitli aletlerle uğraşmak kaydı ile 45 dakika ile 1 saat uğraş ve efor sarfetmesi sonucu açacağını üstüne basarak vurgularız

Asma kilit  Paketleme işi nasıl yapılır

Her model birbirinden çok farklı olduğu için kolaylıkla ayırt edebilirsiniz. Ayırdığınız her asma kilit modelinin üzerine yedek anahtarı ile birlikte ikili anahtarlarını, halkalarından takıp kutusuna koyacaksınız. Bu paketleme işinde en çok dikkat etmeniz gereken husus, her asma kilidin içerisine anahtarları unutmadan koymanız olacaktır..

Her modelin kendine özel kolisi bulunmakta, işlemi biten asma kilitleri modellerine göre bu kolilere koyup paketleme işini tamamlamış olursunuz.

Asma kilit paketleme işini nasıl yapacağınızı, modellere göre nasıl ayıracağınızı, anahtarları paketlerine nasıl koyacağınızı firma görevlisi size detaylı bir şekilde anlatacak. Bazı asma kilitler biraz ağır olabileceği için paketleme sırasında kendinize zarar vermemeniz için dikkatli olmanız gerekecek. Firma görevlisi günlük olarak yaptığınız paketleri akşamları gelip sizden teslim alacak.

Bu ek iş modeli kafanıza yattıysa eğer aşağıda yer alan asma kilit ek iş başvuru formunu eksiksiz doldurup göndererek bu iş için aday olabilirsiniz. Yapılan tüm başvurular ek iş veren firmalar tarafından günlük olarak kontrol edilmektedir. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Asma kilit paketleme işinden Ne kadar Kazanirim

Asma kilit imalatı yapan firmalar, paketleme işlerini yetiştirebilmek için yüksek ücret ödemesi yapar. Her firmanın ödeyeceği tutar değişkenlik gösterir. Asma kilit paketleme işinde ödemeler aylık olarak yapılmaktadır,Bu işi yaparak aylık 2.500 TL ile 3.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi ister tek başınıza yapabilirsiniz istersenizde bir grup kurarak da yapailirsiniz bu işi yapanların söylediğine göre bu işi grup olarak yapmak tek yapmaktan biraz daha kazançlı olduğunu dile getirdiler. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişiler internetten ufak bir araştırma yaparak firmalara kolaylıkla ulaşabilirler ve başvuruda bulunabilirler.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İşler

 • İstiridye Mantarı Paketleme İstiridye Mantarı Paketleme istiridye mantarı paketleme eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.istiridye mantarı paketleme - oyster mushroom packet her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Sermayesiz 2021 İş Fikirleri Sermayesiz 2021 İş Fikirleri Sermayesiz 2022 İş Fikirleri,en karlı iş fikirleri,sermayesiz işler 2021,sermayesiz iş kurmak istiyorum,sermayesiz iş fikirleri,sermayesiz işler,iş fikirleri girişimcilik,yeni iş fikirleri 2021
 • Evde iş yapmakdan yorulan kadınlara Evde iş yapmakdan yorulan kadınlara Evde iş yapmakdan yorulan kadınlara eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde iş yapmakdan yorulan kadınlara her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Evde Poşet Paketleme Evde Poşet Paketleme evet hanimlar beyler ek iş imkanlarina yeni bir iş daha eklendi Evde Poşet Paketleyerek Para Kazanma hakkinda tüm merak ettiğiniz bilgiler ve Evde poşet paketleme işi yaparak aylık ne kazanirim diyenler
 • Makale Yazarak Para Kazanmak Makale Yazarak Para Kazanmak Evde Makale Yazarak Para Kazanmak nedir kalemi kuvvetli olanlar klavyesi sağlam olanlar için yeni iş firsati Makale yazarak para kazanmak basit ancak etkili ve uzun yıllar daha önemini koruyacak bir internetten para kazanma yoludur
 • Evde Kibrit Paketleme İşi Evde Kibrit Paketleme İşi Evde Kibrit Paketleme İşi,evde kutulama, katlama yada paketleme işlerinin arasina yeni katilan Kibrit Paketleme oldukça ilgi gorduğünden sizlere bugunku konumuz Kibriti çak evleri yak değil elbette,Evde Kibrit Paketleme İşi nasil yapilir nereden alinir ne kadar gelir getirir olucak
 • kravat paketleme kravat paketleme Evde kravat paketleme işi veren firmalar sayesinde sizde ek gelir elde etme imkanina sahip olabilir,Kravat adetlerini koli üzerine yazdıktan sonra kolileri bantlayıp paketleme işini tamamlamış olup anlaştiğiniz ücreti alabılırsınız
 • Evden eve nakliyat - Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ? Evden eve nakliyat - Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ? Evden eve nakliyat - Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ? eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evden eve nakliyat - Paketleme İşlemi Nasıl Yapılır ? her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • ikinci el eşya satarak para kazanma ikinci el eşya satarak para kazanma ikinci el eşya satarak para kazanma,İkinci el ev eşyalarınızı en yüksek fiyata satarak para kazanabılırsınız,kullanmadığım eşyaları satmak istiyorum ne satıp para kazanabilirim para edecek şeyler eşya satma siteleri
 • fermuar çeker paketleme fermuar çeker paketleme Evde fermuar çeker paketleme işi,Evde çalışmak isteyen fermuar çeker paketleme işi yapmak isteyen ev hanımları Yine bir paketleme işini sizlerle paylaşmakdan gurur duyuyoruz,ev hanımları için evde ek iş imkanı her geçen gün artıyor ve ek iş ilanları 2022 yilinda da sizlere bilgi vermeye devam edecek