evde parça başı iş

evde parça başı iş
Etiketler evde parça başı iş, Artık evinizden çıkmadan hiç bir kapora ödemeden ek iş yapma fırsatı sizlerle.
iş fikirleri evde parça başı iş
Kategori evden-para-kazan
Bu iş İlani 10464 Kez Başvuru Almıştır
Yazar evde iş paketleme

evde parça başı iş Hakkında Detaylar

evde parça başı iş Evlere is verilir sahibinden Sahibinden evde PAKETLEME işi işkur un evde iş imkanları Evlere is veren firmalar Sahibinden evde PAKETLEME işi İzmir Evde ek is ilanları İstanbul evde paketleme işi Sahibinden evde PAKETLEME işi Ankara

 

Evde parça başı iş, belirli bir ürünün ya da hizmetin tamamlanması karşılığında, belirli bir ücret ödenen bir iş türüdür. Bu tür işlerde, genellikle evden çalışarak, kendi hızınıza ve zamanınıza göre çalışabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. İşte evde parça başı iş örnekleri:

Evlere Parça Başı İş Veren Firmalar

Fabrikalardan Evlere İstihdam Eden Firmalar, 2023 yılında evden para kazanmak isteyenler için parça parça sözleşmeli iş göndermeye devam ediyor. Evde ek iş yapmak isteyenlerin büyük çoğunluğu ev hanımları, bazı kadınlar da işyerinde çalışmak istiyor. ev ekonomisine katkıda bulunmak için Dışarıda herhangi bir iş yerinde çalışamayan ev hanımları bu sayede para kazanmaktadır. Sizinde nedeni ne olursa olsun para kazanmaya ihtiyacınız varsa ve dışarıda bir iş yerinde çalışamıyorsanız; evde ek iş yapmak en mantıklı iş imkanı olabilir. Evlere Parça Başı İş Veren Firmalar sayesinde sizde küçük işler yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Özellikle paketleme ve montaj işleri bu alanda en çok verilen ek işlerin başında gelmektedir. Evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile sizde para kazanabilir veya aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Fason Firmaların Evlere Paketleme İşleri

Bayanların ayda 8.000 bin lira para kazanmasına imkan veren parça başı ek işler; oldukça fazla ilgi görmektedir. Evde televizyon karşısında oturduğunuz yerden çalışmanıza imkan veren bu tür işler sizin de para kazanmanıza imkan vermektedir. Çocukların bakımı yemek, temizlik ve diğer ev işlerinin dışında kalan zamanlarınızda sizde; bu tarz ek işler yapabilirsiniz. Evlere Parça Başı İş Veren Firmalar Ülke genelinde tüm illere bu tür işleri göndermektedir. Bu nedenle sizde hangi ilde oturuyorsanız iş başvurusunda bulunurken bunu muhakkak belirtiniz. Ayrıca yapmak istediğiniz ek işi kaç kişilik bir ekip ile yapacağınızı; daha önceden bu işleri yapıp yapmadığınızı muhakkak belirtin. Evlere ek iş veren firmalar bilindiği üzere bu işler hakkında tecrübe sahibi olan veya grup sahibi olanlara pozitif ayrıcalık tanımaktadır.

Bayanlara Evde Ek İş

Ülke genelinde on binlerce bayan evde çalışıp para kazanmak adına; bu tür firmalar ile iletişime geçmekte ve para kazanmak istemektedir. Sizin de acil para kazanmak zorunluluğunuz varsa bu tür firmalar ile iletişime geçmeniz veya ek iş talebinde bulunmanız gerekmektedir. Evde paketleme işi, evde montaj işi, evde keseleme işi, evde ayıklama işi, evde dikiş veya evde örgü işleri; bu alanda en çok verilen işler olarak bilinir. Sizde bu işlerden birisini yapabilirim diyorsanız hemen; Evlere Parça Başı İş Veren Firmalar ile iletişime geçmeli ve ek iş talebinde bulunmalısınız. Bu konuda bu tür firmalar ile iletişime geçmek adına sıkıntı yaşayanlar; seslerini duyurmak adına sitemizi kullanabilirler. Bunu yazımızın alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanarak gerekli kişilere sesinizi duyurabilirsiniz.

2023 Yılında Evlere Verilecek Ek İşler

2023 yılında da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi evde çalışmak isteyenler; birbirinden farklı ek işleri yapmak için başvuruda bulunmak zorundadır. Özellikle İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Konya, Bursa ve Antalya bölgesinde ikamet eden bayanlar; geçtiğimiz yıllarda yaptıkları ek işleri tekrar yapmak adına iletişime geçebilirler. Evlere iş veren firmalar 2023 yılı ek iş başvurularını almaya başladı. Bu nedenle sizde ek iş yapmaya devam etmek veya bu işi ilk defa yapmak adına; bu tür firmaların kontenjanları dolmadan ek iş başvurunuzu tamamlamalısınız. Türkiye’nin her bölgesine ek iş gönderimi yapan bu firmalara başvuru yaparken iletişim için mail adresinizi bildirmeyi unutmayınız.

Ek İş Veren Firmaların Telefon Numarası

Evde ek iş yapmak isteyen bayanların İnternetten en çok aradığı ise; Evlere Ek İş Veren Firmaların Telefon Numarası olarak dikkat çekmektedir. Bilindiği üzere bu tür bir firmadan ek iş alan bayanlar bunu sır gibi saklamaktadır. Başkalarının bu firma ile iletişime geçmesi kendisinin işsiz kalacağı kaygısını taşımasından büyük bir hata olarak gözlemlenir. Bu nedenle etrafınızda bu tür ek iş yapan birisi varsa bundan; bu firmanın telefon numarasını almanız oldukça zordur. İnternet üzerinden yapacağınız araştırma ile bu tür firmalara ulaşabilirsiniz. Fakat bu işi yapan firmaların çoğu İnternette firma telefon numaralarını yayınlamaktan kaçınmaktadır. Bunun en büyük nedeni yapılan başvuru sayısının çok fazla olması ve taleplerin bitmemesi olarak belirtilir. Bu nedenle Evlere Parça Başı İş Veren Firmalar ile iletişime geçmek isteyenler internet üzerinden başvuruda bulunmalıdır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu tür firmalara erişim konusunda sıkıntı yaşayanlar seslerini duyurmak ve iş başvurusunda bulunmak adına setimizin yorum bölümünü kullanabilirler.

Evlere İş Veren Fason Firmalar

Evlere iş veren anlaşmalı firmalarla anlaşmalı olan fabrikalar veya üretim şirketleri, ev hanımlarına, öğrencilere veya ek iş arayan kişilere evde çalışma imkanı sağlamaktadır.

Evlere iş veren fason firmalar şu şekildedir:

 • Evlere iş veren fason firmalardan maske paketleme işi almak isteyen kişiler İstanbul Gaziosmanpaşa’da 500 evler hürriyet Cengiz Topel caddesi çevresinde ikamet eden kişiler için sosyal medya platformlarında oldukça fazla ilan vardır başvuru talebinde bulunabilirler.
 • Dikiş makinesi olan bayanlara Sakarya Mithatpaşa da fason dikiş işi verecek dikimevleri bulunuyor.
 • İstanbul Pendik Fevzi çakmak mahallesinde evlere boncuk işi veren firmalar bulunmaktadır.
 • Mert Tekstil elbise, kazak, badi ve abiye gibi ürünlerin üzerine işlenmek üzere evlere boncuk işleri vermektedir.
 • Esenyurt ve Avcılar bölgelerinde etiket işi veren firmalar bulunuyor.
 • Çekmeköy çamlık evlere takı montaj işi verilmektedir.
 • Küçük köyde evlere boncuk işi veren fason firmalar yer alıyor.
 • Takı konusunda tecrübeleri olan kişiler kolye, bileklik ve halhal yapımı için Kadıköy, Erenköy, Maltepe ve Kartal bölgelerinde yer alan fason firmalar ile iletişime geçebilir.

Ayrıca evlere iplik işi veren oldukça fazla firma var. Evde iplik temizliği yapan sözleşmeli firmalar, ürünlerin kenarlarında oluşan ipleri temizleme işini evde çalışan kadınlara veriyor.

Nikah Şekeri Veren Firmalarla İletişim

İnternette birçok güvenilir site var. Bu firmaları arama motorunuzdan bulabilirsiniz. Her siteye telefon numaranızı vermeyin, bazı siteler güvenilir olmayabilir. E-postanızı yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Firmalarla iletişime geçtiğinizde anlaşma gereği evinize kargo ile gelen siparişlerinizi belirtilen zaman aralığında yapıp göndermeniz gerekmektedir.

Evde İplik Temizleme ve Etiket Basma

Tekstil fabrikalarının çoğunluğu kadın işçiler tarafından tercih edilmektedir. Tekstil fabrikaları da kadınları erkeklerden daha çok tercih ediyor çünkü kadın eli bu sektöre daha yatkın. Tekstil fabrikalarında maliyeti düşürmek için bu işler ev hanımlarına teslim edilir. Aracı firmalardan bazıları, sözleşmeli işi yapabilecek kişileri dikkatli ve hızlı bir şekilde belirleyerek, ürünleri araç veya kargo ile gönderip veya iletmektedir.

Tüm kontrollerden geçtikten sonra bazı gömleklerin üzerinde iplik kaldığı için kalan ipliklerin ve basılacak etiketlerin temizlenmesi gereken ürünleri, ürün başına ücret ödeyerek evlere gönderiyor ve dağıtım için evlerden alıyorlar. Hatta şirketin kendisi bile etiket basımı için gerekli makineyi sağlıyor. İşinizi düzgün ve hızlı yapmanız ve zamanında teslim etmeniz de önemlidir.

Anlatması bu kadar basit olsa da evlere iş gönderen firmalara ulaşmak bir o kadar zor. Çünkü şirketin güvenini kazanmak gerekiyor. Ayrıca sosyal medyada bu işleri yaparak 4 bin 5 bin TL kazanma sözü verenlere inanmayın. Firmaların size güvenmeleri kadar sizin de onlara güvenmeniz zor bir süreçtir. Ek iş ilanları yapıldığında evde çalışmak isteyen onlarca kişi başvuru yapacak. Sitede şu anda evde çalışmak isteyen kişileri arayan 50 firma var. Bu 50 firmaya fabrikalardan ve taşeronlardan web sitesinde ilan verenleri görmek için ek iş imkanlarının adreslerini kontrol ederek ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU


Evde Paketleme İşi

 • Evde düdük paketleme işi Evde düdük paketleme işi Evde düdük paketleme işi Dediğim dedik Çaldiğim düdük diyenler Fabrikalar düdüklerin hazırlanıp paketlenmesi işlerini evlere ek iş olarak göndererek fabrika dışında yaptırırlar.sizde Evde düdük hazırlama ve paketleme işinden para kazanmak istıyrosaniz bu yazimizi dikkatlıce okuyunuz
 • istanbul da evde paketleme işi istanbul da evde paketleme işi istanbul da evde paketleme işi İstanbul Evde Paketleme İşi 2024 FİRMA VE TELEFON BİLGİLERİ Evde paketleme işi İstanbul için evden yapabileceğiniz en iyi iş hangileri diye merak edenler sitemizi ziyaret etsin
 • Evde İş Eldiveni Paketleme Evde İş Eldiveni Paketleme  İş eldivenleri yeteri kadar önemsenmese de belki de en önemli organlarımızdan biri olan ve günlük yaşantımızı idare etmek için gerekli olan ellerimizi koruyan malzemelerdir,Evde İş Eldiveni Paketleme işinden evinize katkı sağlamak ek gelir Kazanmak eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde İş Eldiveni Paketleme 2300 TL Kazanmak her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Gratis Maaşları - Güncel Gratis Personel Maaş Gratis Maaşları - Güncel Gratis Personel Maaş Gratis Maaşları - Güncel Gratis Personel Maaş, Gratis çalışan maaşları 2024 Gratis maaş günü Ne zaman Gratis Part Time maaş 2024 Gratis Part time maaş gratis te çalışmak için yaş sınırı gratis te çalışmak için şartlar Gratis maaşları hangi bankaya yatıyor Gratiste çalışmak
 • evde toka nasıl yapılır evde toka nasıl yapılır evde toka nasıl yapılır eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.evde toka nasıl yapılır her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Evden Para Kazanmanın Yolları Evden Para Kazanmanın Yolları Evden Para Kazanmanın Yolları evde Yatarak elımı suya sabuna dokunmadan nasil zengin olurum diye düşünenler En Kolay Para Kazanma Yolları (2024 yili için yüzlerce para kazanma taktiği Güncel Fikir) Evden yapılabilecek online iş fikirleri, günlük görevler ve para kazandıran siteler. İnternetten para kazanma
 • Zimba Makinesi Paketleme Zimba Makinesi Paketleme Evde Zımba Makinesi Paketleme İşi en çok çocuklarin odevlerini yaparken ev hanimlarina lazim oluor dosyalari zimabalamak için daha sonra ofis işyerlerinde kullanilan zimba ve makınasi paketle işi artik evden paketleme ile iş imkani sektorune adim atti
 • su tabancası paketleme su tabancası paketleme Evde su tabancası paketleme işi yaparak aylık evinize katkida bulunmak istemezmisiniz Evde su tabancası paketleme işi diyince bir birine sü fişkirtan ufak çocuklar gelır aklıma yaz ayinin gelmesi ile birlikte çocuklarin sokaklarda Su Tabancası ile oynama vaktide geldi,
 • uhu paketleme işi uhu paketleme işi Evde uhu paketleme işi Uhu paketleme işi gibi evde yapılan işler genellikle "evde ek iş" olarak adlandırılır. Ancak, bu tür iş tekliflerine dikkatli yaklaşmak önemlidir. Çünkü birçok dolandırıcılık ve sahte iş teklifi bulunmaktadır. İş arama sürecinde güvenilir kaynaklardan bilgi almak ve iş fırsatlarını değerlendirmek önemlidir.
 • Haftalık evde paketleme işi Haftalık evde paketleme işi Haftalık evde paketleme işi Paketleme işi nasıl bulabilirim Evde paketleme işi nasıl bulabilirim Akşamları ek iş olarak ne yapabilirim İŞKUR evde paketleme Nasıl Başvurulur Sahibinden evde PAKETLEME işi Evde PAKETLEME işi yapanların yorumları Güvenilir evde PAKETLEME işi Evde PAKETLEME işi Evde paketleme işi telefon numarası Evde PAKETLEME işi veren firmalar