Kumaş Üstü Taş ve Boncuk İşleme Seti

Kumaş Üstü Taş ve Boncuk İşleme Seti

Etiketler Kumaş Üstü Taş ve Boncuk İşleme Seti iş imkanları
iş fikirleri Kumaş Üstü Taş ve Boncuk İşleme Seti
Kategori is-imkani
Hit 299
Yazar eveisveren.com

Kumaş Üstü Taş ve Boncuk İşleme Seti Hakkında Detaylar

Kumaş Üstü Taş ve Boncuk İşleme Seti eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Kumaş Üstü Taş ve Boncuk İşleme Seti Be Dazzler her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.

 

Kumaş Üstü Taş ve Boncuk İşleme Seti  evde para kazanmak isteyenlerin buluştuğu ortak nokta eveisveren.com adresine sizler de hoşgeldiniz.Kumaş Üstü Taş ve Boncuk İşleme Seti  en yeni iş imkanlarını sizlerle buluşturuyor,hiç bir ücret talep etmeden girişimcilik fikirleri elinizdeki beceriyi evinizin bütçesine katkıda bulunmanız için yapılması gerekenleri sizlere açıklıyoruz.Kumaş Üstü Taş ve Boncuk İşleme Seti  bu konumuz da ve diğer tüm konularımız hakkında aklınıza takılan tüm soruları bizlere göndermekten çekinmeyiniz.Kumaş Üstü Taş ve Boncuk İşleme Seti Be Dazzler

Genç Kızlar BayLar bayanLar merdivenden kayanLar Her Gün Yeni Bir Fırsat, Günün Fırsatı ve Be Dazzler Kumaş Üstü Taş ve Boncuk İşleme Seti süper fiyatla sizleri bekliyor  Özellıkle el becerisi iyi oLan  Bayanlar, eveisveren.com Sizin İçin Harika iş haberlerini sizlere her geçen gun tanıtıcak. Artık sizde Kendiniz Evinizde Kıyafetlerinize Boncuklar İşleyip Taşlarla Süsleyebilirsiniz. Be Dazzler Kumaş Üstü Taş Ve Boncuk İşleme Seti İle Kendi Yaratıcılığınızı Kullanarak Farklı Desenlerde Kıyafetlerinizi Taşlayıp Boncuklarla Süsleyip Özel Günlerinizde Giyebilirsiniz.

Son yıllarda ve 2018 senesinin en güzeide modasi olan kıyafet ve çantalarda taşlamayı artık evinizde kendiniz yapacaksınız. Böylece sizlerde 2018 -2019 yilinın modasini yakından takip edip bu işlemeler ayak uydurup son trend kıyafetleri kendiniz tasarlayıp giyeceksiniz.

Paket içerisindeki birbirimden farklı boncuk ve taşlarla süslemelerinizi yapabilirsiniz, kendi zevkinize göre alacağınız taşlarla, çanta, şapka, kot pantolon, elbise, tişört gibi kıyafet ve aksesuarlarınızı taşlayabilirsiniz.

Boncuklarla neler yapılabilir?

Paket içerisindeki Çok farklı birbirinden güzel farklı boncuk ve taşlarla süslemelerinizi yapabilirsiniz, kendi zevkinize göre alacağınız taşlarla, çanta, şapka, kot pantolon, elbise, tişört gibi kıyafet ve aksesuarlarınızı taşlayabilirsiniz

Boncuklardan takı kutuları yapılabilmektedir. Kolyeler, gömlek yakalarının süslenmesi, kıyafetlerin şıklığına şıklık katılması, peyote tekniği ile anahtarlıklar, el yapımı bileklikler, tığ işlemeleriyle bileklikler, sadece inci boncuklar kullanılarak üretilen kibar bilekliklerin üretimi, peyote ve tığ işlemeleriyle bileklik üretimi, havlu kenarlarının boncuklarla zenginleştirilmesi, minik ve sadece boncuklardan oluşmuş dekoratif papatyalar, dekoratif amaçlı gül ağaçları, boncuklu, yusufçuklu, daha pek çok figürlü küpeler, yüzükler üretilebilmektedir.

Kullanımı son derece pratiktir. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileği ile...

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İşler

 • Zımba Paketleme İşi Ek Kazanç Zımba Paketleme İşi Ek Kazanç Evden Zımba Paketleme ve Kutulama İşi ile harika bir ek gelir tercih etmek istermisiniz, tam sizlik bir iş tavsiyesi ile karınızdayız ayrıntı bilgileri sitemizde öğrenebilirsiniz.
 • Evde Saç Tokası Yaparak Kazanmak Evde Saç Tokası Yaparak Kazanmak Evde Saç Tokası Yaparak Para Kazanın Yapmaktan hoşlandığınız bir şeyde başarıyı yakalamak kadar tatmin edici bir şey yoktur.
 • Evde Sünger Paketleme İşi Evde Sünger Paketleme İşi Evde Sünger Paketleme İşi Evde para kazanmanın en hızlı yollarindan biri olarak seçilen Sünger Paketleme İşini Ev kadınları Mutfaklar kullanılan süngerleri el işi tarzında ek gelir sağlayacak iş modellerinin yanı sıra bir de evde paketleme işi yapmayı tercih ediyor.
 • Evde İplik Temizleme Evde İplik Temizleme Evde İplik Temizleme Yaparak Para Kazanmak 2020 eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde İplik Temizleme Yaparak Para Kazanmak 2018 her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Ev Hanımları İçin Ek İş Fırsatları 2021 Ev Hanımları İçin Ek İş Fırsatları 2021 Ev Hanımlarına İş İmkanı 2021 Ev Hanımları İçin Ek İş Fırsatları 2021 eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Ev Hanımları İçin Ek İş Fırsatları 2018 her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Evde Paketleme İşi Yaparak Ek Gelir Evde Paketleme İşi Yaparak Ek Gelir Evde Paketleme İşi Yaparak Ayda Ek Gelir eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde Paketleme İşi Yaparak Ayda 1000 TL Ek Gelir her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak fotoğraf yükleyerek para kazanmak, fotoğraf çekerek para kazanma uygulaması fotoğraf yükle para kazan sermayesiz para kazanma sermayesiz işler forum karlı iş fikirleri forum kimsenin aklına gelmeyen işler, resimden para kazanmak
 • Mandal Montaj İşi Para Kazanma Mandal Montaj İşi Para Kazanma Mandal Montaj İşi Para Kazanma eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Mandal Montaj İşi Para Kazanma her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Evde Bitki Çayı Paketleyerek Para Kazanma Evde Bitki Çayı Paketleyerek Para Kazanma Evde Bitki Çayı Paketleyerek Para Kazanmak, eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde Bitki Çayı Paketleyerek Para Kazanmak, İş Fikirleri her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • En Etkili Evden Para Kazanma Taktikleri En Etkili Evden Para Kazanma Taktikleri Sizler de evinizden para kazanmak istiyor iseniz bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz