Ayakkabı Boyası Paketleme

Ayakkabı Boyası Paketleme
Etiketler Ayakkabı Boyası Paketleme İşi,başvuru,telefon,iletişim
iş fikirleri Ayakkabı Boyası Paketleme
Kategori is-imkani
Bu iş İlani 1157 Kez Başvuru Almıştır
Yazar evde iş paketleme

Ayakkabı Boyası Paketleme Hakkında Detaylar

Ayakkabı Boyası Paketleme İşi eskıden ayakkabi boyacilar eminonu çok vardi artik ayakkabi boyalarini imal eden fabrikalar dişariya iş vermeye başladi Evde ayakkabı süngeri paketleme işi | Evde ek iş ilanları, Ek iş veren firmalar · Ayakkabı süngeri paketleme işi yaparak aylık ek gelir kazanmak için bu haberimize acil goz atmanizi tavsiye edıyoruz

 

Ayakkabı boyası paketleme işi

Son Günlerde evde ek iş yapmak isteyenler Google üzerinden çok ilginç  Ayakkabi ile ilgili aramalar yaptiklari için bizde bir goz gezdirelım dedık aramalar şü şekılde siralandi Naturel Ayakkabı Boyası nedir Likit Ayakkabı Boyası nedir Krem rengi Ayakkabı Boyası Likit Boya nedir Likit Ayakkabı Boyası nasıl kullanılır Süet Ayakkabı Boyası Likit Nedir Gold Ayakkabı,Gündelik olarak en çok kullandığımız eşyalarımızın başında ayakkabılarımız gelmektedir. Ayakkabıların bakımı için üstte gorduğünuz üzere çeşitli spreyler ve boyalar kullanmamız gerekmektedir.kiş aylarinin da gelmesinden oturu şimdiden boya arayişlari başladi bile bizde burdan yola çıkarak Bugün sizlere Ayakkabı boyası paketleme işinen bahsedeceğiz.

Naturel Ayakkabı Boyası nedir

Formülündeki doğal waxlar (Kapatıcı özellikli madde) ve pigmentlerle deriyi besler, renkleri canlı tutar. Ayakkabıyı yepyeni bir görünüm sağlar.naturel ayakkabı boyasını uzun süredir kullanıyorum. Gerek iş icabı, gerekse günlük kullanımda deri ayakkabılar kullanıyoruz ve bunların düzenli periyotlarla bakım görmesi, kullanım ömürlerini oldukça uzatmakla beraber, güzel görünümlerini de uzun süre korumalarını sağlıyor.

Ayakkabı boyası nedir

Gunumuzde süet Ayakkabı ve kişlık botları temiz bir görünüme kavuşturmak su ve lekelere karşı korumak için birbirinden farklı renklerde üretilen bakım ve temizlik ürününe ayakkabı boyası denir. Deri, kumaş gibi bir çok ayakkabı modeli için de özel üretim ayakkabı boyaları bulunmaktadır. İçerisinde bulunan özel cilası sayesinde kullanılan yüzeye yeni bir görünüm kazandırmaktadır.Ben ayakkabı ihtiyaçlarımı mümkün mertebe Derimod'dan gidermeye çalışıyorum. Her ürünü asıl işi o malı üretmek olan üreticiden almaktan yanayım. Yani bir Diesel veya CK ayakkabı bana bir şey ifade etmiyor. Derimod'dan aldığınız gerçek deri ürünleri bilirsiniz, renkleri biraz alacalıdır. Ve ürünü en güzel gösteren taraflarından birisi de bence bu sabit olmayan renkleri. Bu yüzden ben ayakkabılarımı boyamak yerine renksiz olan natürel boya ile korumayı seçiyorum. Bu sayede derinin orijinal rengi hiç bozulmuyor. 

Ayakkabı boyası paketleme işi nasıl yapılır

Ayakkabı boyaları ve boya yapmak için kullanılan süngerler fabrikalar tarafından size teslim edilecek. Öncelikli olarak işe başlamadan önce boyalar her ne kadar paketli bir şekilde gelecek olsa da akma gibi durumları olabilir. Bu yüzden de işi yapacak kişilerin eldiven ve önlük giymesi daha sağlıklı olacaktır. Zaten firma bu ekipmanları işi teslim ederken temin edecek size.

Öncelikli olarak 10 farklı renkte gelen ayakkabı boyalarını ve yine aynı şekilde 10 farklı renkte ki boya süngerlerini renklerine göre tek tek ayıracaksınız.

Yuvarlak ayakkabı boyası kutusunun üzerine, aynı renkte ki süngerini koyacaksınız.

Süngeri yerleştirdikten sonra ayakkabı boyasının şeffaf kapağını koyup kapatacaksınız.

Daha sonra ayakkabı boyasını üzerinde yazan rengine göre kutusuna koyacaksınız.

Kutunun ağzını da para bandı ile kapatıp kolilere dizeceksiniz.

Tüm bu aşamaları sorunsuz bir şekilde sırası ile yaparak paketleme işini tamamlamış olacaksınız. Biten paketleri firma görevlisi Cuma günleri gelip sizden teslim alacak. Teslim aldığı paketlerine parasını da peşin olarak elden yapacak.

Nasıl başvuru yapılır

geldik en Onemli hususa ,Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Şüan internet üzerinden reklam verip evlere iş dağitmak vaadi ile sizden kımlık bilgilerinizi isteyen bir çok sahte firma insnalari dolandirmak için googleye reklam vermektedir sizden bilgileri aldıkdan sonra sizin adiniza kredi veya papara gıbı hesaplar açarak illegal işler yapmaktadirlar sakın bunlara kımlık bilgilerinizi kaptirmayın bu ayakkabı paketleme işine gelınce Herkes başvuruda bulunabilir. Başvurular firmalar tarafından değerlendirildikten sonra iş durumuna göre geri dönüşler yapılacaktır.

Ayakkabı boyası paketleme işi ayda ne kadar kazandırır

Bu işi yaparak aylık 1.500 TL ile 2.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işegün içerisinde biraz daha fazla vakit ayırarak aylık kazancınızı kolayca artırabilirsiniz. Bu işe başvuru yapacak kişilerin internet ortamından ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşarak başvuru yapabilirler.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Evde Paketleme İşi

 • Evde Ek iş yapmak Evde Ek iş yapmak Evde Ek iş yapmak eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde Ek iş yapmak her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Örgü Şişi Paketleme Örgü Şişi Paketleme Kiş geldi hanimlar Evde Örgü Şişi Paketleme İşi yaparak sizde evinize katkı sağlamak istemezmisiniz,örgü şişi paketleme işi yaparak aylık butçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlari nineler bu haberimizi iyi Okusun Evde Örgü Şişi Paketleme İşi – Ek İş Veren Firmalar iletişim ve telefon numaralari
 • İş kur İş iLanlari İş kur İş iLanlari Başvuru Şartları neler İş kur İş iLanlari İŞKUR Temizlik Görevlisi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır,İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 3.682 Temizlik Görevlisi alım ilanları! 2021 iş ilanları burada
 • Evde Gözlük İpi Paketleme İşi Evde Gözlük İpi Paketleme İşi Gözlüğümü takarim evde ek işimi yaparim diyenler Evde Gözlük İpi Hazırlama ve Paketleme İşi yaparak eve ek gelir getirmek istemezmısınız gözlük ipi paketleyerek para kazanacağınız yeni iş fırsatı sizleri beklıyor kısaca gözlüğü boyuna asmayı sağlayan ve kaybetmenizi güçleştirirken yeni bir takı alanı yaratan aksesuarlar gözlük ipleir yeni iş imkani olmaya devam edıyor
 • Kol Düğmeleri Paketleyerek Kazanmak Kol Düğmeleri Paketleyerek Kazanmak  Kol Düğmeleri Paketleyerek Evden Para Kazanmak, eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Kol Düğmeleri Paketleyerek 3500 TL Kazanmak, İş Başvurusu Kanalı her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Zimba Makinesi Paketleme Zimba Makinesi Paketleme Evde Zımba Makinesi Paketleme İşi en çok çocuklarin odevlerini yaparken ev hanimlarina lazim oluor dosyalari zimabalamak için daha sonra ofis işyerlerinde kullanilan zimba ve makınasi paketle işi artik evden paketleme ile iş imkani sektorune adim atti
 • Deprem Çantası Hazırlama işi Deprem Çantası Hazırlama işi Sizde evinizde firmaların vereceği deprem çantası hazırlama işlerini yaparak para kazanmış olacaksınız Deprem çantası neden önemli Evde Deprem Çantası Hazırlama işi Nasil yapilir Deprem çantasına neler koyabiliriz Deprem çantasında bulunması gereken malzemeler ne işe yarar Deprem kitinde aşağıdakilerden hangisi yer almalıdır
 • Evde Sabun Paketleme İşi Evde Sabun Paketleme İşi Evde Sabun Paketleme İşi eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde Sabun Paketleme İşi her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • su tabancası paketleme su tabancası paketleme Evde su tabancası paketleme işi yaparak aylık evinize katkida bulunmak istemezmisiniz Evde su tabancası paketleme işi diyince bir birine sü fişkirtan ufak çocuklar gelır aklıma yaz ayinin gelmesi ile birlikte çocuklarin sokaklarda Su Tabancası ile oynama vaktide geldi,
 • Saç Spreyi Paketleme Saç Spreyi Paketleme saçlariniz sağa dola dağilmasin diye kullandiğimiz spreyler Evde Saç Spreyi Paketleme İşi sektoruen girerek ekmek kapısı oldu,sizde saç spreyi paketleme işinden para kazanmak veya butçenize az da olsa ek gelir elde etmek istıyrosanız bizi takip etmeye devam ediniz