Ek İş Yapmak İstiyorum

Ek İş Yapmak İstiyorum
Etiketler Ek İş Yapmak İstiyorum Ne Yapabilirim,diyenler için,iş fikirleri
iş fikirleri Ek İş Yapmak İstiyorum
Kategori is-imkani
Bu iş İlani 6678 Kez Başvuru Almıştır
Yazar evde iş paketleme

Ek İş Yapmak İstiyorum Hakkında Detaylar

Ek İş Yapmak İstiyorum Ne Yapabilirim diyenler için hazirladiğimiz Daha çok para kazanmayı seçen insanlar da kesinlikle doğru şeyi yapıyor. Siz de bu yazıyı okuduğunuza göre kazancınızı arttırmanın yolunu arıyorsunuz. O halde farklı başlıklar altındaki önerilerimize başlayalım

 

En İyi ek iş Görüşleri

Muhasebeciyim. fakat pandemiden dolayi üzakdan çaliştiğim için 1300 alıyorum. ama para yetmiyor. ek iş olarak bişey yapmak istiyorum. cutesi 1 den sonra boşum ne yapabilirm. iki gün içinde 100-200 tl kazansam bile yeter. gibi bir çok soru gelıyor .Malum insanlar artık tek bir maaş ile geçinmekte gerçekten zorlanıyor o yüzden bir çok kişi Ek İş Yapmak İstiyorum Ne Yapabilirim diye düşünüyor. Bu yazımızda ek gelir elde etmek için gün içerisinde fazla zaman harcamadan nasıl bütçeye nasıl katkıda bulunabilirsiniz onları ele alacağız. Bu yazımızda size birden çok ek iş fikri sunacağız siz hangisi size uyuyorsa ve onu yapmaya karar verdiyseniz seçerek ek gelir elde etmek için harekete geçebilirsiniz.

İnternetten Ek Gelir Nasıl Yapılır

Ya el becerin falan varsa iğne oyasi tarzi şeyler yapip satabilirsin bir yazma 25 30 liradan asabi satilmiyor yengem yapıyor oradan biliyorum. ya da güzel yemek yapabiliyosan bir ev yemekleri falan satan yerlere evde yemek pişirip gönderebilirsin. yabancı dilin varsa makale cevirebilirsin internetten. Askinda internette çok. is var ama guvenemezsin ki iste. Yani çok. başka şeyler cikabiliyor altından.

becerıklıyseniz bütik pasta işine girin. şeker hamuru falan kaplıosun 200-250 tl alıosun malzemesi falan 100 tl bırakır haftada 2 yapcan 800 tl iyidir oda soora soora artırırsın cevrenı genışletirsin falan cok iyi kazanan arkadaşlarım var bu işten cok revaşta bu aralar düşününin derim

Ek gelir elde etmek için birçok farklı alternatif bulunuyor. Hem geleneksel hem de teknoloji sayesinde ortaya çıkan para kazanma yolları ay sonunu getirmekte yaşanan zorlukları azaltabiliyor. Yine de temkini elden bırakmamak gerekiyor. Güvenilir platformlardan, güvenilir kişilerle iş yapmanın önemi sürüyor.. Bunlar tabiki gündelik işi olupta akşam ek iş arayan kişiler için önerilen ek işlerdir. Birde ev hanımları için ek gelir imkanları bulunmaktadır. Onlarda;evde makale yazma, evde davetiye katlama, evde mandal paketleme gibi fazla zaman almayan ve yapılışı basit olan işlerdir.

İnternetin Yeni Sektörü İçerik Yazmak

Kendi serbest içeriğinizi yazmaya başlamak için tek ihtiyacınız olan şey bilgisayar ve iyi yazma becerileridir. Müşteriler bulmak için, makale sitelerine ve webmaster platformlarına üye olabilirsiniz. Ayrıca içerik yazarlarına özgü platformlardan yararlanabilirsiniz. İlk başta fazla para kazanamayabilirken, başklarına iş yaptıkça müşteri sayınız artar ve aldığınız olumlu geri bildirimler ne kadar çok olursa, o kadar fazla ücret alırsınız. Bu konuda bionluk, sadeceon ve r10 gibi siteleri inceleyebilirsiniz. Ortlama 500 kelimelik bir içerik 20 liraya satılıyor ve günde 2 içerik hazırlayan birisi aylık 1.200 lira civarında bir ek gelir elde edebiliyor.

Bu işler hem zaman açısından hemde gelir açısından insanların beklentilerini karşıladıkları için çok talep gören işlerdir. Öyle olduğu için ev hanımları, öğrenciler ve ek gelir elde etmek isteyen herkes tarafından tercih edilmektedir. İnternet ortamında bir ek işe talep olacağınız zaman sadece az çok pc bilginizin olması yeterli olmaktadır. Piyasa da bir çok firma internet üzerinden ek iş imkanı sunarak hem kendi isteklerini karşılar hemde sizlere ek gelir elde etmenize yardımcı olurlar.

Evcil hayvan bakımı hizmetleri

Evcil hayvanları seviyorsanız evinizden yürütebileceğiniz bu ek iş sayesinde para kazanabilir ve hayvanlarla kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Köpeklerin gezdirilmesi, evcil hayvanların bakımı, taranması, yıkanması ve aynı zamanda şımartılması gibi hizmetler verebilirsiniz.

Temizlik hizmetleri

Bu tür hizmetlere her zaman talep vardır ve kolaylıkla evinizden idare edebileceğiniz iyi bir iş fırsatıdır.  Bu tür işleri yapmaktan rahatsız olmuyorsanız tek başınıza çalışarak evleri ve küçük ofisleri temizleyebilirsiniz. Ancak organizasyon becerileriniz varsa işinizi daha geniş bir ölçeğe taşıyabilir ve ticari temizlik işlerine girebilirsiniz. Ticari yerleri temizlemek için ekipman ve personel almanız gerekir.

Evde ek gelir elde etmek isteyen hanımlar için piyasa da bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar size hem yapılacak ürünün malzemesini getirir hemde güzel kazançlar elde etmenize yardımcı olurlar. Günde 1-2 saatinizi ayırarak güzel kazançlar elde edebilirsiniz.Sadece biraz dikkat edip iş alacağınız firmayı iyi seçmeniz gerekmektedir. Tabi ki unutmayacağınız bir şey var bu kazançların artması ve azalması sizin elinizde ne kadar çalışırsanız kazancınız o kadar artmış olur.Bunu belirleyecek olan kişi siz olduğunuz için ister çok çalışarak kazancınızı artırabilir ister normal bir düzeyde çalışarak kazancınızı sabitleyebilirsiniz.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

 

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İşler

 • Nazar Boncuğu Paketleme İşi Nazar Boncuğu Paketleme İşi Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi Aman Nazar değmesin Diye Çocuklarimizin yakasina astiğimiz Nazar Boncuklarinin iş imkani na Donuşeceğini kim bilebilirdi,Evlere ek iş olarak nazar boncuğu paketleme işi veren firmalar, çoğalmaya başlayinca bizde bir araştirdik
 • Evden İş İmkanı Sermayesiz Parakazanma Yolu Evden İş İmkanı Sermayesiz Parakazanma Yolu Evden İş İmkanı Sermayesiz Parakazanma Yolu eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evden İş İmkanı Sermayesiz Parakazanma Yolu her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak Fotoğraf Çekerek Para Kazanmak fotoğraf yükleyerek para kazanmak, fotoğraf çekerek para kazanma uygulaması fotoğraf yükle para kazan sermayesiz para kazanma sermayesiz işler forum karlı iş fikirleri forum kimsenin aklına gelmeyen işler, resimden para kazanmak
 • Evde Yastık Doldurma İşleri Evde Yastık Doldurma İşleri Evde Yastık Doldurma İşleri Yaparak sizde para Kazanmak eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde Yastık Doldurma İşleri Yaparak her ay sabit para Kazanmak her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.
 • En Mükemmel İş Fikirleri En Mükemmel İş Fikirleri Şimdiye kadar en muhteşem iş fikirlerini öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz buyrun beraber okuyalım
 • En Çok Para Kazandıran Ek İşler En Çok Para Kazandıran Ek İşler herkes Kar getiren bir işe atılmak istiyor, hangi işi seçmeniz gerektiğini bulamıyor En Çok Para Kazandıran Ek İşler nedir nasil yapilir Kolay para kazandıran işler var mı varsa nasil yapilir,Sermayesiz Yapılan ve En Çok Kazandıran İşler
 • Evde lif paketleme işi Evde lif paketleme işi Evde lif paketleme işi nedir nasil yapilir,evet hanimlar beyler artik lifle keseleme yapmaktan hariç para kazanma içinde kullaniliyormuş Evde lif paketleme işi yaparak kazanç elde etmek istiyorsanız hemen sitemizdeki ek iş ilanina goz atmanizi tavsiye edıyoruz
 • Dezenfektan Paketleme İşi Dezenfektan Paketleme İşi Evde Dezenfektan Paketleme İşi diyince aklima temizlik imandandir sözü geldi,korona nedeni ile temizliğe onem verdiğimiz şü gunlerde Evde yapılabilecek iş seçenekleri arasında son zamanlarda en popüler olanlardan birisi dezenfektan paketleme işi oldu
 • Kalem ve Silgi Paketleme Kalem ve Silgi Paketleme Evde Kalem ve Silgi Paketleme işi Biz kalemi yazmak silgiyi silmek için kullandik hep ama kım bilebilirdiki Ev ortamında ek iş yaparak para kazanmak 2021 yılında da mümkün olabiliceğini,En kolay işlerden biri olan evde kalem ve silgi paketleme sayesinde aile bütçesine hatırı sayılır bir katkıda bulunabilirsiniz.
 • Evde Paketleme İşi Yaparak Ek Gelir Evde Paketleme İşi Yaparak Ek Gelir Evde Paketleme İşi Yaparak Ayda Ek Gelir eveisveren adresinde en yeni iş fikirleri sizlerle.Evde Paketleme İşi Yaparak Ayda 1000 TL Ek Gelir her gün yenilenen para kazanma fikirlerini yakından takip etmeyi unutmayınız.